Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizslát öltöztetni? Sose...

Vizslát öltöztetni? Sose hittem volna!

Figyelt kérdés
Annyira ellene voltam mindig a kutyák öltöztetésének, sose hittem volna de most én is ezt csinálom, méghozzá nem is valami kistestű ebet öltöztetek hanem a vizslánkat... annyira reszket remeg pedig még nincs is annyira hideg, és megijedtem mert azt hallottam hogy könnyen izületes lehet a kinti vizsla :( úgyhogy túrtam neki gyerek kabátot és pulóvert, varrógéppel átalakítottam hogy jó legyen rá, éjszakára kabát van rajta, nappal meg ez a hosszú pulcsi. Nagyon aranyos benne :) de még így is fázik, pedig már 3 hete bevan rakva neki az ólba egy komplett paplan és nagypárna! Mit tehetnék még? Éjszakára ha lezárjuk a kazán mellé a garázsba úgy kaparja az ajtót hogy az egész ház nem tud tőle aludni! Valakinek van valami ötlete? Meg nem gáz hogy ruha van rajta?
2009. okt. 23. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg éjszakára engedjétek be...

Amúgy a vizsla rövidszőrű, szóval tényleg fázhat.

Jha, vannak fűthető kutyaházak is, hátha segít, vagy legalább szigeteljétek belülről az egészet, a falakat leginkább, meg alul.

2009. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidegebb napokra engedjétek be az előszobába, olcsóbb mint a ruha vagy az orvos. Nem fog ellenkezni ;)
2009. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem gáz.Sosem voltam híve de ez aranyos :PAz a léyneg hogy ne fázzon és ha nem tiltakozik ellene akkor nem hiszem hogy annyira zavarná.
2009. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kutyaháza olyan szinten bevan szigetelva hogy amikor építettük a házat, bele lett építve a kutyaház, tehát nem fából van a háza, hanem a háza a mi házunk része remélem értitek hogy értem :) hungarocel van alatta, a falaiban is, olyan mint egy bunker, nem egy szellős valami, hamar betudja lihegni, a bejárata is kicsi, épp hogy beférjen rajta. És erre jön még ugye a paplan, nagypárna, és arra a kabátos vizsla :D

az előtérbe ugyanúgy nem tud meglenni mint a kazán mellett a garázsban, kaparja az ajtót! Tehát kinnt fázik, bennt meg nem bír meglenni, olyan kis hülye! :(

2009. okt. 23. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A vizsla nyáron is képes reszketni, mert a vérében van,nem biztos,hogy fázik. (Pesze nem azt mondom,hogy tuti nem,lehet.) Nekem pulikeverékem volt öltöztetve, mert beteg volt, meg idős, és fázott. Sztem nem gáz.
2009. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!