Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban 6-7 kutya. Normális?

Panelban 6-7 kutya. Normális?

Figyelt kérdés

Egy házaspárnak nem messze tőlünk eddig 6 db kutyája volt.

Különböző méretüek és fajták. Külsőre szépek nagyon. Mármint ápoltak stb....És meglepően engedelmesek is.

A paneltömb előtt amiben laknak, van egy pici park. Az mögött pedig egy rét. Oda szoktak ki járni.

Valamelyik nap a párommal és a két kutyánkkal vásárlásból hazafelé össze találkoztunk velük. Van egy új, kölyök, fekete nj-uk a falkában. Megkérdezte a párom, h honnan van. Azt mondta a pasi, hogy most vette 50e Ft-ért. Szóval nem csak úgy oda csapódott befogadott kutyák.


Ne értsetek félre, nem elítélni akarom. Nem tudom mi lehet a foglalkozásuk. Lehet hogy kutya kiképzők.


De ezek mind saját kutyák nekik és az ottani panel lakások nem nagyok.

7 kutyát panelban tartani szerintem nem jó ötlet.

Szerintetek?


2013. júl. 20. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem, ha a kutyák nem zavarják a szomszédokat, ápolva vannak, és jól tartva, és eléggé le vannak mozgatva, akkor teljesen rendben van a dolog. A nap nagy részét úgyis átalusszák.
2013. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szabályzat határozza h max. hány kutya lehet, ez lakásonként eltérő lehet. Viszont ha a kutyák ápoltak, nem hangoskodnak, nincs kosz, bűz, tehát nem panaszkodnak rájuk a szomszédok, akkor nem foglalkoznak vele sztem. Mondjuk biztos elég tumultus van a lakásban :D de míg gondozzák őket addig engem nem zavarna
2013. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gondozzák őket az tuti. Ha nem látom honnan jönnek ki együtt, el sem hiszem hogy mind együtt laknak.

Pusztán ahogy elképzelem mi lehet abban a pici panelban:(2 kissebb terrierük van, 2 nj, 2 nagyobb valami mint a nj és az új jövevény, ami szintén nj.

Szerintem meg sem lehet ott mozdulni éjszakánként.

2013. júl. 20. 20:51
 4/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nekem sokáig kettő volt utána meg három, de az biztos, hogy négyet már nem tartottam volna panelban.
2013. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi az igénye. Nekem 3 kutyám van, mikor itt volt szüleim vizslája, akire vigyáztam, kész menekülttábor volt a lakás. Kutyák mindenhol, mozdulni is alig lehet tőlük:D Mondjuk nekünk az is nehezíti a helyzetet, hogy hálóból, konyhából és fürdőszobából ki vannak tiltva, szóval csak a nappal plusz előszoba jut nekik. De ha ők így érzik magukat jól, hát miért ne?
2013. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*nappali
2013. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy az új jövevény már sok lesz.Még a legjobb falkában is kell egy zug mindegyik kutyának,hogy elvonulhasson.
2013. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na igen 7-es, erre akartam kilyukadni, csak nem tudtam megfogalmazni a minap.

Mi is egy kupacban alszunk a párommal, meg a 2 kutyával, de nappal mindenki szeret néha egy kicsit a saját foteljában lenni.

Ennyi kutyát panelban én nem bírnék.

2013. júl. 22. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!