Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves Yorkit hogy neveljem meg?

2 éves Yorkit hogy neveljem meg?

Figyelt kérdés
Menhelyen,találtuk és befogadtuk,teljesen el volt hanyagolva,minden oltást beadattuk,a doki szerint nincs semmi baja,de semmit nem tud,nem szobatiszta,nem hallgat semmi vezényszóra!Hogy tudjuk megtanítani,még kb 3 hétig reggeltől estig vele tudok lenni a nap 24 órájában,de utána dolgoznom kell,lehet elérni valamit ennyi idö alatt?
2009. okt. 19. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Pl nekem is yorkiem van 2,5 éves és most szoktatjuk le a fölösleges ugatásról. 1 hét se telt el de már nem ugat fölöslegesen. Nagyon ügyesek és 3 hét alatt csodákat tudsz vele tenni és jól nevelt kutyusod lesz. De ehhez az kell, hogy foglalkozz vele sokat. Sok sikert egy 2,5 yorkie gazdija:-)
2009. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!ennek nagyon örülök,mert összeszoktunk már egy kicsit,mindig jön utánam,bár a sétálni sem szeret,futna és húzz a pórázon mindig,de akkor örülök hogy eltudok vele érni dolgokat:-)

A füle se áll sajnos,de az engem nem zavar,ö így szép:-)

2009. okt. 19. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
keress rá a google-ban Jan Fennel - Kutyapszhilogia című könyvére :) nagyon sok jó dolog van benne :)
2009. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Már Töltöm le:-)
2009. okt. 19. 21:27
 5/6 A kérdező kommentje:
már olvasom is:-)
2009. okt. 19. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az jó, hogy ennyi ideig vele tudsz lenni, de a kutyanevelésre ez igen kevés! A különböző dolgok megtanítása hosszú ideig tarthat, főleg azért, mert a kutyát rá kell vezetni, hogy mit szeretnél tőle! Fő, hogy türelmes legyél vele és ne add fel! Tudd meg, mi az nála, amivel ösztönözheted (egy kis falat, labda stb.) és ezt használd ki! Vésd a fejedbe, mindig jutalom és nem büntetés! Én a 2 éves goldenemet próbálom meg nevelni, nála most jött el az érettség időszaka! eddig igen szeleburdi volt! Ne várj a Yorki-tól túl sokat egyszerre, főleg mivel volt menhelyen és ki tudja eddig milyen élete lehetett! Fokozatosan próbáld, nehogy besokaljon, mert megmakacsolja magát és utána már minden próbálkozásodra ez lesz a válasza. Tapasztaltam! :)

2009. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!