Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak nagyon kemény a...

Kutyámnak nagyon kemény a hasa. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Péntek este óta nagyon kemény a kutyám hasa és fáj is neki.Szombaton elvittem az orvoshoz ő azt mondta,hogy valószínű beütötte.Kapott szteroid szurit és mondta,hogy másnap adjak neki Algopyrint.Kapott olajat is.Pisilés után picit jobban van,de evés után picit rosszabbul van.Még mindig kemény a hasa és nem tudok róla,hogy megütötte magát.Mi baja lehet?
2013. júl. 15. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Beütötte? Attól még nem keményedik meg szerintem. Vidd vissza orvoshoz, ha van választásod, egy másikhoz esetleg, mert ez nekem egy picit furcsa diagnózis. Fiú vagy lánykutya? Láza van?
2013. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs láza,eszik,iszik,nem hány,csak nem mozog.Kan és ivartalanított.Holnap vissza-visszem.
2013. júl. 15. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!