Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb 1,5 órája rakták be a...

Kb 1,5 órája rakták be a csippet, mikortol lesz látható a petvetdata-n?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a doki beregisztrálta, akkor éjféltől, úgy tudom. Viszont mi úgy jártunk, hogy az orvos nem regisztrálta be, így egy másik orvos, szintén díj ellenében regisztrálta végül be.
2013. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Külön kell fizetni a reg-ért? mennyit? Hát ez nem semmi.
2013. júl. 15. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg az az állatorvos amelyik chip-ezte, és fizettél neki érte, neki kell beregisztrálni.
2013. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1es vagyok. Hát mi 1500-at fizettünk kutyánként, de nem tudom, hogy most mennyit kell... De ez orvostól is függ szerintem.


Igen, 3as, annak a dokinak kellene, amelyik beletette, de sokan mégsem teszik meg, csak a pénzt kérik el :/

2013. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
7e ft volt a csipp és a veszetség elleni oltás. Külön nem tudom.
2013. júl. 15. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
a veszettség elleni oltás miatt be kell, hogy regisztrálja, de ugy, hogy tegnapra dátumozza a chipbeültetést, és már az oltást.
2013. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jav: mai dátummal az oltást.
2013. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekünk azonnal beregisztrálta a kutyákat,haza értünk és meg is néztem már benne voltak..


nekünk 3500 ft volt/ kutya mindennel együtt(ültetés+regisztrálás)

2013. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!