Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Acanához hasonló jó tápot...

Az Acanához hasonló jó tápot keresek ami valamennyivel olcsóbb, de jó? Nálunk az Acana kilója 860Ft-900Ft körül van. Egy 6hónapos kutyusnak kellene.

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A dog Chow-t szokták ajánlani annak akinek nincs pénze jó tápra. Ez az elfogadható minőség legalja. Elég olcsón adják nálatok az acanát. Most néztem a neten 1000Ft/kg alatt nem nagyon van.
2009. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a Dog Chow-nál sokkal jobb a Biomill!
2009. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

A Biomillel az a probléma, hogy a prémium minőségű az Acanától sokkal drágább. A Classicban meg az van ami a prémium kategóriába már nem fér bele... Fujj


Szóval a következő oldalon van az ország szerintem legnagyobb száraztáp választéka:

[link]

Nézz szét jól. Amihez nincs leírás keress rá googleben.

Én a Perro-t javasolnám, igaz hogy kilóra ez is 8-900 Ft között jön ki de más a kiszerelés és így tudsz 10kg-ot rendelni 8000-ért. Nem mind1.

[link]

2009. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

OFF

Szerintem a belinkelt oldal meglehetősen igénytelen.

ON

Ar/Minőségben a Chicopee a legjobb. És nem csak azért, mert olcsó...

2009. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
BRIT táp, 600,-ft alatt van kilója (nálunk kb. 8 ezer/15 kg) és a hústartalma is bőven duplája a Dog-chow-nak (35%). Mindemellett tartalmazza a szokásos vitaminokat, kiegészítőket (izületvédők stb.) ezért ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb a szuperprémium tápok alatt.
2009. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kutyádnak még kölyöktáp való.

Nézd meg a DaDo-t. Szuper prémium minőség.

www.dado.hu

Az ára a minőséghez képest nagyon baráti.

A honlapjukról rendelve 750Ft/kg a Puppy. Ingyen házhoz szállítanak.

A többi ilyen minőségű táp 1000Ft/kg-tól van.

2009. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!