Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a boxeremnek?...

Mi baja lehet a boxeremnek? Míg nem látja állat orvos megnyugtathatnátok!

Figyelt kérdés
Boxer kutyusom 2 éves, pár napja valami baja van. Az étvágya sem az igazi,és rohamosan lefogyott. Naponta többször pedig ilyen köhögésféle roham kapja el, öklendezik, köhög, fújtat. Mi lehet a gond? Elvileg ma ideér az állatorvos, de addig is írhatnátok valami megnyugtatót.
2009. okt. 15. 14:50
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Mivel kapott hashajtót ezért volt neki mostanában, mert látszik a fenekén.
2009. okt. 16. 13:42
 12/23 A kérdező kommentje:
Vittem neki mézet, de nem tudtam beletukmálni. Egy kicsit összekentem a szája szélét, azt nyalta le. A kennelköhögésre milyen gyógyszer való? Mik a tünetei pontosan? Írnál róla egy kicsit?!
2009. okt. 16. 13:53
 13/23 A kérdező kommentje:
Ma is volt a doki, adott neki penicillin inekciót, holnap is jön. Enni még mindig nem eszik, de remélem a gyógyszertől jobban lesz.
2009. okt. 16. 22:25
 14/23 anonim ***** válasza:

A penicillintől jobban lesz, lehúzza a gyulladást és a fájdalmat, remélhetőleg a tünetek enyhülésével az étvágya is megjön majd.

A kennelköhögésnek pont azok a tünetei, amiket írtál. ("köhögésféle roham kapja el, öklendezik, köhög, fújtat"). Járulhat hozzá takony is.

Antibiotikumot, általában Augmentint szoktak rá írni, de kaphatja injekció formájában is.

2009. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát szegény nem lett jobban...sőt. Már annyira gyenge a nem evéstől, hogy felállni is alig bír. Vittem ki neki langyos húslevest, de bele sem szagolt.
2009. okt. 17. 13:21
 16/23 anonim ***** válasza:

Bélelzródása van a kutyusnak!

Doki mit mondott, nem volt azóta?

Nagyon sajnálom szegény kutyát, micsoda egy pancser idióta egy orvos, hogy így hagyja szenvedni.

Inkább altatná el, de hogy lassan egy hete szenved, nem eszik.....

Az se állatszeretetből lett állatorvos.

2009. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Megjegyezném még, hogyha nincs is pénzed, egy "jó" állatorvos akár hitelre is kimenne, aztán ráérnél kifizetni részletre.

Próbálkozz meg 1-2 telefonnal, ne hagyd szenvedni azt a jószágot.

2009. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt meghalt.
2009. okt. 18. 22:02
 19/23 anonim ***** válasza:
Istenem szegénykém! Annyira sajnálom... eltudom képzelni mit élhetsz most át :( Mennyi idős volt a kutyus? Sok erőt és kitartást! :(
2009. okt. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

Nekem kiskutyáim vannak éppen, és már a második pusztult el :(

Még az egyik miatt aggódom mert pici és gyenge, keveset eszik :(

Tudom, milyen nehéz ez!

2009. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!