Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ket fajta (adventix es spot...

Ket fajta (adventix es spot on) bolhairtot ra tehetek a kutyamra egy nap kulonbseggel?

Figyelt kérdés
Sajnos eszrevettem hogy a kutyam bolhas. Ma tettem ra adventix nevu bolhairtot viszont 2 nap mulva utazok el es felek nem hat rendesen es itthon fog szenvedni szegeny.Holnap ratehetem a spot on nevu irtot? es lenne meg egy olyan kerdesem hogy szinte minden nap estere legalabb hazajovok hozza aludni viszont most elmegyek 4ejszakara nyaralni . nem fogja azt hinni hogy itthagytam ? egyebkent a szuleim vele lesznek de ok nyilvan nem tudnak vele ugy foglalkozni ahogy en szoktam

2013. jún. 29. 00:39
 1/7 A kérdező kommentje:
ja es egy 2,5 eves kis mopsz roszcsontrol van szo:-)
2013. jún. 29. 00:41
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre pontos valaszt csak allatorvos tud mondani.


Viszont szerintem ez meg tul keves ido, advantix meg eselyes,hogy be fog valni, az egy nagyon jo spot on.

2013. jún. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kevés lesz mindenképp :(

Neostomosan ampullát kéne venned, a használati útmutató alapján felhigítani vízzel és megfürdetni benne, a helyét is lepermetezni vele, majd ezután rá az advantix!

2013. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ezek mérgek, a túladagolásuk veszélyes lehet.

Én lemosnám az advantixot és kimosnám neostomozános fürdővel az egész kutyát.

(Olyan szer meg nincs hogy "spot on", mindegyik cseppegtetőt így hívják.)

2013. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bolhairtók használnak,akár az olcsóbb is, legalábbis nekünk, nem kell keverni, várni kell. Kullanccsal már más a helyzet, ott ki kell tapasztalni melyik használ, de ott is csak olyat variálnék hogy csepp+ fújós ha durva helyre megyünk vagy nyakörv+ fújós.
2013. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Állatorvostól kérdezd meg, mert tudom, hogy vannak olyan összetevők, amik kiüthetik egymást.
2013. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NEM! Ne kombinálj két szert egymás után, mert simán megmérgezheted a kutyát. Arról nem beszélve, hogy a "spot on" az nem egy márkanév, hanem egy applikálási mód, azt jelenti, hogy végigcsöpögteted vele a kutya hátát kb. Az Advantix is ilyen csepegtetős volt? Mert ha igen, annak minimum egy nap, mire egyáltalán ELKEZD hatni. Rá is van írva, hogy 24 óráig ne simogassuk a kutyát illetve ne ázzon meg, mert ennyi idő kell, hogy rendesen beszívódjon a bőrbe.
2013. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!