Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírja a kint tartott...

Hogy bírja a kint tartott kutyusotok ezt a hirtelen lehűlést?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves kutyusom,tehát ez lesz az első tele,de már most is szegénykém állandóan nyüszít, biztosan fázik, raktunk be neki egy csomó pamutos ruhát, de nagyon sajnálom, be sajnos nem tudjuk engedni :( ti mit tesztek ilyenkor?
2009. okt. 14. 15:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Régi plédek, párnák berakása a házába,+ zsírosabb kajával való etetése.
2009. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nincs egy pince vagy garázs ahova bemehetne? Vagy lehet már kapni fűthető kutyaházat, aminek ajtaja is van, tehát nem kifele fűtesz, be lehet állítani, hogy folyamatosan 20 fokon tartsa a kutyaházat. Bár nem ismerem az anyagi helyzetedet, de ha ettől nyugodtabb lenne a leked, akkor befektetnék egy ilyenbe. :)
2009. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor beengedjük, de egyébként jól elvan a házában, szeret kint lenni.
2009. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Remekül elvannak, van szigetelt házuk, ami téglákon áll, az ajtó előtt függöny van, betn epdig széna vagy forgács (plédeket szédszedik). Össze is tudnak bújni de sokszor a földön fekszenek, mert élvezik, és akkor sem volt baj amikor még egyedül volt a kutyám. A szőrük is elég nagy. Nem azért nyüszt mert fázik hanem mert veled akar lenni, el akarja érni azt amihez kedve van.
2009. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Két 3 hónapos ónémetjuhászom van.:) (6 hetes korában kaptam őket és tesóK) a kutyaházuk szigetelve van,van benne sok rongy,pléd stb..A kutyaházon kutya ajtó van,és ha nagyon fáznának akkor összebújnak vagy bemennek a garázsba(fagyoknál)legalábbi s így tervezzük a gyerekimmel és a párommal.
2009. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen egy két hónapon belül fűthető kutyaháza lesz, de addig nem tudom mit csináljak szegénykémmel. Az a baj,hogy a garázsajtó sokszor van nyitva, tehát olyan a hőmérséklet, mint kint..

most fa ólja van, de fázik biztos:(

2009. okt. 14. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyaházunk ilyen: belülről a tetejére egy hungarocell lapot erősítettünk oda, az oldalaira régi darabszőnyeget szögeltünk, az aljára szintén, + egy réteg polifoam és meleg rongyok. Tegnap kíváncsiságból megmértük és 21 fok volt bent. Persze az ajtó előtt függöny van hogy ne menjen be a hideg.
2009. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém jól. A szél, a vihar nem zavarja, kinn fekszik az udvaron, akár a jéghideg kövön is, éjszakára se nagyon megy be az óljába. Esőben benn kuksol a házában, és indokolatlanul szánalmat keltő arcot vág egész nap :D.

Fázni nem fázik, igazság szerint én még a téli belső szigetelést sem tettem be neki a házába, mert látszik rajta, hogy nem igényli.

Mivel az idő borzalmas, nem tudok vele kinn lenni sokat, be szoktam hívni a konyhába, ott elücsörög egy órát, beszélgetünk, megszeretgetem, hogy legalább ennyit legyünk együtt a trutyi napokon. De nem érzi jól magát benn a házban, ha kinyitom az ajtót, leül az ajtóba, de kintre, a terasz kőre, nem jön be.

2009. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!