Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam ki a 7 hónapos...

Hogy szoktassam ki a 7 hónapos staffimat a házból?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar senkit, akkor szerintem ne zavard ki. Most jönnek az igazán hideg napok. Írd le légyszives az okát!

Egyékbként nem értem miért nem szoktattad rá az elején, ha így is tervezted.

2009. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor szoktasd ki ha nem akarod hogy többet a házba legyen, mert amikor kizárod a kertbe akkor azt fogja hinni hogy büntetés és nem fogja tudni mit csinált amiért ezt kapta. A mi amstaffink 4 hónapos és szigetelt háza van, rátettünk egy "függönyt" neki, és még ágytakarót huzattal is tettünk neki a házába és simán befütőtte magának.

Mienk is állandóan bejönne, de nem engedjük be. Te is csináld ezt. Bár az elején nem fogja érteni szegény.

De ez most honnan jött h, ennyi idősen akarod kiszoktatni?

2009. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig bent tartottad honnan jött hogy ki akarod tenni rövid szőrrel a nagy hidegbe?? Döntsd már el mit akarsz, a kutya nem játékszer.
2009. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mér akarod ki szoktatni? olyan kicsi a ház?
2009. okt. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátom, azt már nem fogod kiszoktatni, ha, csak, nem akarsz álmatlan-vonyítós és széjjelkapart bejáratiajtót.... Didd el nekem!!!! Nekem is Stafford-om van:D:D:D:D
2009. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!