Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoptató mamakutyának lehet e...

Szoptató mamakutyának lehet e veszettség elleni oltást adni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni,hogy 2 hetes csöppségeit szoptató mamakutyát be szabad e oltatni veszettség ellen,vagy csak akkor,ha már nem szoptatja a kölyköket?
2009. okt. 13. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugy tudom, hogy sem szoptato, sem terhes sem beteg kuytat nem szabad boltani!

Viszont amit ajanlok, hogy a kalcum adagra figyej oda akar kerdezd meg a dokit mennyit adj neki!

Mrt nekem egy puli keverek kutyusom volt szoptatos es egy doberman adagjat adtam neki minden nap.

Mire kiderult hogy meg a duplajat kellett volna adnom!!!!

Es egyik reggel leesett a labarol,egyszeruen mintha elajult volna.

Szerncsere egy infuzio utan jobban lett, de mondta a doki, hogy dupla annyit kellett volna adnom.

Hat a fene gondolta voltna, hogy egy doberman adagja nem eleg egy ekkora kutyusnak.

Szal ennek szivbol ajanlom nezz utanna ha meg nem tetted!

2009. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt az állatorvosodtól kérdeznéd meg az lenne az igazi! Mert itt a sok arctalan idegen nem biztos hogy hiteles választ tud neked adni!
2009. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!