Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyákról írok éves munkát....

A kutyákról írok éves munkát. Kb 20 perces előadás lesz belőle év végén. Miről írjak összefoglalva szerintetek? 14/L

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire kötött a forma, de pl. jópofa lenne az ő szemszögéből megírni az eddigi életét, tehát E/1.-ben mint a kutyátok, hogy miket élt át, hogyan került hozzátok, milyen az élete.
2009. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik a legősibb fajta és honnan származik,mire használták/miért tartották először az emberek, hány fajta van, melyek ezek közül különleges tenyésztések eredményei(pl.kínai kopasz), milyen szokások alakultak ki tartásuk során(trimmelés,kupírozás..) írhatsz állatokkal történt különleges dolgokról pl. Űrutazás, életmentések.. kiemelhetsz egy fajtát és írhatsz arról többet(szánhúzó-vadász-,életmentő-,kábítószer kereső -kutyák) Most így hirtelen ennyi. remélem segítettem
2009. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes szám első személyben írt történet ötlete nagyon jó! Tetszik! Könnyű a dolgod, ha van kutyátok, csak nyomon kell követni egy napját és figyelni, hogy ébred, miket játszik, hogy viselkedik a parkban mikor a kutyatársaival találkozik.
2009. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen az nem lenne rossz, de itt nem ez az elvárás sajnos, hanem valami komolyabb. Szóval volt tavaly aki pl a sajtrol adott elő, és elmagyarázta a jastfajtákat, meg h hoyg csinálják meg stb. a második válaszolo jo .
2009. okt. 10. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam el Csányi Vilmos Bukfenc és Jeromos c. könyvét. Kutyaetológiáról van benne szó, és több kísérletet leír. Egyeseket összehasonlítva kisgyermekek ill ember által felnevelt farkasok viselkedésével. Szerintem érdekes. S ha van kutyád, akár te is kipróbálhatod ezek egy részét, és a saját tapasztalataidat is megírhatod. Ez is lehet egy téma.
2009. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Én erről írnék:

Vidék kontra Budapest, vidéki és pesti körkép a kutyás kultúráról, tartásról, felelős állattartásról.

Persze ehhez az kell, hogy ismerd, milyen a helyzet vidéken és Pesten.

2009. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Válassz ki két-három szinte mindenben eltérő fajtát,és jellemezd,hasonlítsd össze őket.Szerintem érdekes lenne!!
2009. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!