Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tudni a Dog Chowról?

Mit lehet tudni a Dog Chowról?

Figyelt kérdés
Milyen kutyáknak való?
2009. okt. 3. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Én azt adtam a kutyánknak. Állítólag nagyon jó, mert nemcsak az van ráírva, hogy kölyök, felnőtt, öreg kutyának való-e, hanem az is, hogy azon belül milyen testű, kicsi, közepes vagy nagy. Minden kutyának jó, csak a megfelelő tápot kell választani, de az eladók biztos segítenek.
2009. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mindenki mást fog mondani.Nekünk pl.semmilyen Purina nem jött be.Ki kell próbálni és nézni a végterméket.
2009. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaa...értem!Köszi a választ.Igen,az eadó valóban tud segíteni,de pl ugyanúgy ajánlja a Chapyt,mint a Happy Dogot...sajnos ők nem igen értenek hozzá :(

Ezért gondoltam,hogy a Dog Chow mivel valahol a kettő között van,az már a jó kategóriába tartozik.

Köszi a válaszotokat!

2009. okt. 4. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!