Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann vagy rotweiller?

Dobermann vagy rotweiller?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
pit bull vagy amerikai staffordshire terrier?:)
2009. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Doberman, és Amerikai Stefforshire
2009. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
:))
2009. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Dobermann
2009. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Nekem dobermann de csak felálló fülekkel, farok nélkül, mert nem egy agarat/kopót vettem, hanem kemény kinézetű kutyát. Ha meg van neki hagyva akkor inkább nem. :D Neked amelyik jobban tetszik és jobban megfelel az igényeidnek és amelyiknek tudsz biztosítani mindent.
2009. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
ha dobit veszel akkor arra számolj hogy télen be fog fagyni a segge ha nincs fűtött helyiségben.
2009. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
nekem a roti jobban tetszik ... vágatlan fülel és farokkal
2009. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyenek a körülmények és milyen típusú kutyát szeretnél. Én mindkét kutyafajtát szeretem, de a rotihoz keménykezűbb gazdi kell mint a dobihoz. Dobinál viszont nagyon következetesnek kell lenned. Azt hiszem én dobit választanék, de csakis csonkítás nélkül! Amúgy nemtom miért írjátok a rotit vágott farokkal amikor a standard szerint is meg kell hagyni a farkát a kutyáknak. És nálam nem az számít, hogy "kemény" kinézetű kutyám legyen, hisz nem azért kell őrző-védő kutyát venni, hogy "gizdulj" vele a haverok előtt. Én így gondolom, lehet lepontoznak most a nagy emberek, de én így látom A Kutyázást :):):)
2009. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Én írtam, hogy legyen kemény kinézetű, és nem menőzni akarok vele a haverok elúőtt mert nincsenek is olyanok és lány vagyok. Azért szeretem, ha úgy is néz ki, mert nem tetszenek a cuki kiskutyuskák. De nem is az a lényeg, hogy kemény legyen, hanem az hogy egyszerűen RONDA hosszú farokkal meg lógó fülekkel! Én nem agarat vagy kopót akarok hanem dobit! A roti az tűrhető farokkal, mert erős, testes kutya. De dobi vékonyka és tényleg olyan mint egy védtelen agár... Amúgy meg azt gondolom, hogy inkább lenne a kutya nálam boldog altalásban és jó orvosnál vágott, lézerezett füllel és pici farokkal amit párnapos korban csinálnak és utána már szopik is tovább, mint más helyen lógó füllel, hosszú farokkal kikötve, verve, rossz kezekben. Mert szerintem azért kellene küzdeni, nem a fülvágástr sajnálni meg elítélni, közben meg a többi kutyát valóban kínozzák.
2009. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18:50-sel teljesen egyetértek nekem is csak vágott füllel és farokkal tetszik a dobi. Meghagyott füllel és farokkal rá sem lehet ismerni, nagyon eltudják így rontani a fajtát.
2009. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!