Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi venné el a szagát?

Mi venné el a szagát?

Figyelt kérdés
Ha bepisil a kutya mivel tisztítsam fel, ami elveszi neki a szagát? Én nem érzem, szóval nincs pisiszag, de valószínű, hogy ő érzi, mert mindig ugyan oda pisil.
2013. ápr. 20. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ecettel csináltam anno, és nekünk nagyon bevált. Mondjuk, a kutyáim utálják a szagát, úgyhogy lehet, hogy inkább ezért volt hatásos.
2013. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam eddig a hipót, sima felmosó folyadékot és ecetet is. Az ecet tényleg távol tartotta kicsit tovább, lehet kicsit töményebben kellene vele felmosnom, bár nem nagyon hígítottam.
2013. ápr. 20. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj de én kétlem hogy a maró hatású hipó, ráadásul töményen, hasztalan lenne a kutyának. igaz lehet nem is azért pisil mindig ugyanoda mert érzi hanem azért mert téves nevelés következtében azt hiszi az az ő helye ahova mindig lehet.
2013. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hipót természetesen hígítom nem töményen használom. Akkor mit csinálok rosszul? 2 óránként viszem ki, ha bepisil, azonnal felmosom, ha kint elvégzi a dolgát, akkor dicsérem, nem is mindjárt hozom be, miután pisilt, kakilt, hagyom játszani, szaglászni. Min változtassak?
2013. ápr. 20. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
ha még nagyon pici, akkor csak időre és türelemre van szükség hogy megértse a lényeget. amikor rajtakapod akkor azzért odaszólhatsz egy tiltást. viszont nem kell durván, bőven elég csak a miheztartás végett. így hamarabb összekapcsolja hogy mit vársz el tőle. viszont ahogyan már írtam, ha pici még akkor főleg időre van szükség mert még ők nem tudják visszatartani.
2013. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
érdemes még megfigyelned a balesetek időpontjait és ahhoz igazítani a levitelt.
2013. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 hónapos. Kakival nincs ilyen gond. Alomra volt szoktatva az előző gazdánál és nem hiszem, hogy sokszor lehetett kint, most meg hogy jó idő van imád kint lenni és úgy veszem észre, hogy attól tart, hogy ha kint pisil be kell jönnie, lehet, hogy egy rossz berögződés nála, hogy pisil, akkor nincs több hancúrozás kint, akkor irány befelé.
2013. ápr. 21. 01:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!