Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem áll fel a yorkimnak...

Miért nem áll fel a yorkimnak a füle?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Genetikai okból, mert nem kapott elég kalciumot, mert eltörött a porc, mert sokat piszkáltátok, vagy mert nem teljesen yorki.
2009. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem irtad le hogy mennyi idős.Az én yorkim most 3 hónapos áll a füle de még nem tökéletesen! szerintem csak idö kérdése! ird meg hogy mennyi idös!
2009. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha idősebb a kutyus akkor azért mert a porc eltört neki. Az én Yorkim menhelyről való... és nekisem áll fel a füle. Mindenbizonnyal azért mert az előző gazdája "nem azt adta neki amit érdemelt volna"!!
2009. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3 hónapos,és nem teljesen ál fel neki a füle egy kicsit meg lekonyul,amugy meg fajtiszta yorki...
2009. szept. 24. 21:50
 5/15 A kérdező kommentje:
Kap kálciumot,a legjobb kajat kapja,szoktuk maszirozni is neki,ragasztani de igy se teljes a siker..:(Mit tudok tenni????? Így marad??? Vagy lhet ezen valtoztanni valahogy?????
2009. szept. 24. 21:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia!Kapja továbbra is a kálciumot a füléről a szőr teljessen vágd le és kösd fel a fülét 3 napiig hagyd úgy útána vedd le 3 napig nekösd fel és ezt addig kell folytatni még nem fog felállni!
2009. szept. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
ragaszd fel, és hagyd ugy 1 hétig kb..tuti lesz változás:D
2010. máj. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Én olyat hallottam, hogy egy yorkinak a fülét az anyja lenyalta és úgy maradt...:/

De nagy valószínűséggel "kifogja nőni":)

2010. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kalcium fogváltásig napi 1 tabletta, utána heti 2x!

Folyamatos felkötés, fülszőr vágás és maszírozás naponta többször!!!

Ne ilyedj meg,ha fogváltáskor lekonyul neki újra,teljesen normális.

Ha nem kiállításra szánod, nem lényeges,hogy áll-e a füle, lekonyulva is nagyon helyesek!!!

2010. jún. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hegyes a kutyusod fülének a vége vagy inkább kerek? Ha kerek akkor átvágtak mert nem fajtiszta. Rengetek beltenyészet van már és olyan kiskutyákat kreálnak ami bár tényleg hasonlít a yorkira de nem az. Van neki törzskönyve? vagy tenyészeti garancia? De ha a kutyusod fülével baj van akkor baj lehet mással is. Nézd meg belül a fülét nehogy sebes legyen, és a fogait hogy rendezetten állnak-e? Még egy nagyon fontos dolog, emeld fel picit a kutya farkát és nézd meg hogy mennyire görbe a gerince. Ha éppen hogy csak egy kicsit ives akkor jó, de ha feltűnöen görbe akkor ész szerűbb ha elviszed orvoshoz mert nem csak hogy nem fajtiszta de még beteg is.
2010. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!