Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Remélem sokak döntésében...

Remélem sokak döntésében segit ez a link. Elgondolkodtál?

Figyelt kérdés

szivből remélem, hogy igen...

[link]


2009. szept. 18. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
* a sok tudatlanság idegesít már
2009. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A fő mondani valójával egyet értek, és szükség lenne nagyobb szabású ivartalanítási akciókra. Ami most kezdödött is valami, remélem hagyománya lesz ennek.
2009. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
én is szívem szerint ivartalaníttatnám a kutyám, de én annyira undorodok ettől, tudom tudom, most biztosan sokan hogy milyen gazda vagyok, csak egyszer láttam erről egy videót és azóta rosszul vagyok a heréléstől..:S mondjuk az biztos, hogy ha tüzelés lesz, akkor a sétáknál majd hatalmas ívben elkerüljük a lány kutyákat, de mivel én házban lakok nekem nem nagyon van meg a veszélye annak, hogy éjjel elszökik egy lány kutya miatt. mondjuk az is biztos, hogyha nagyon felugrálós lesz vagy agresszív, akkor muszáj lesz ivartalaníttatni, de amíg nincs ilyen probléma, addig inkább távol tartom a tüzelő kutyáktól, mert én sem szeretnék menhelyi kutyákat gyártattni..:S
2009. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

Ellésről láttál már videót?Hidd el,az sem kellemesebb az állatnak.

Arról láttál már videót,hogyan ölik meg a nem kívánt kutyákat?

2009. szept. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!