Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet leszoktatni a...

Hogyan lehet leszoktatni a kutyát arról, hogy megrágja a szőlőt?

Figyelt kérdés
Légyszi ne azt írjátok, hogy rá kell szólni, hogy nem szabad. Lefújni, bekenni valamivel esetleg? Szívesen vennék konkrét tapasztalatokat!
2013. márc. 25. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A szőlő elvileg mérgező a kutyának (nyilván testtömeg függő menyire), ahogy a mazsola is. Szóval egyszer biztosan abbahagyja.


Kerítsd el a szőlőt akkora kerítéssel, amin nem tud átmászni, átugrani, más nem nagyon van. Vagy vegyél villanypásztor, elektromos nyakörvet. Vizsla?

2013. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha neveléssel nem tudod megoldani akkor, én az elkerítést választanám..


Nem fújnám , vagy kenném be semmivel mivel gondolom szeretnéd megenni :D

2013. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok.

Bocs, félreérthető volt. Szőlőtőke :) Sajnos az egész kertet nem tudom elkeríteni.

2013. márc. 25. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok séta, foglalkozás, nevelés.
2013. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abba fogja hagyni amint kizöldül. Az első kutyám csak egyszer rágta meg (télen), a második meg már a több tőkét kiirtott. Séta, foglalkozás és kutyaiskola mellett. Egyszerűen az egy száraz bot számára ami arra való, hogy rágja. Legalábbis nagyon bízom benne, hogy ő is így gondolja és tavasszal abbahagyja, utána meg már benő annyira a feje lágya, hogy a következő télen nem fogja csinálni. Sajnos nem tudom rajtakapni, mert vagy éjjel garázdálkodik, vagy amikor nem vagyok otthon. Ha csak egyszer sikerülne rajtakapni, akkor már én is meg tudnám oldani a helyzetet!
2013. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!