Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne megtéríteni...

Hogyan lehetne megtéríteni egy kutya, vagy macskagyűlölőt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 14:14
 1/9 okoska31 ***** válasza:
100%

ha tényleg gyűlöli, esetleg az okát kideríteni, és megoldani.


de nehéz ügy....

2013. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy, arról kell meggyőzni, hogy NE tartson állatot, egyáltalán nem kötelező senkinek sem.
2013. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találni az okát. Lehet gyerekkori rossz emlék, vagy az ő ismerősével történt valami. Lehet, hogy a betegségektől fél. Próbáld kideríteni és azt a tévhitet elosztani.
2013. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

de miért kellene megtéríteni?

ha valaki nem szereti a kutyákat vagy a macskákat az az ő dolga. személy szerint azt mondom, hogy amíg simán csak utálja a kutyákat/macskákat de nem tesz ellenük, nem bántja őket semmilyen módon, addig nem is zavar a dolog. mind különbözőek vagyunk.

ha az illető barátod/ismerősöd akkor a legtanácsosabb, ha nem erőltetsz rá semmit az állatszeretetből, csak beszélgessetek róla, válaszolj a kérdéseire, oszlasd el a tévhiteit. de ne akard megváltoztatni, mert úgysem menne.

2013. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért a gyűlölet kicsit más mint a nem-szeretem... Általában akik gyűlölnek valamilyen állatot indokuk is van rá, hogy "gonosz" meg "sunyi" meg mit tudom én, ami nem helyes.
2013. márc. 22. 20:20
 6/9 Hovarju ***** válasza:

Csak úgy, ha ő is akarja.

Megkérdezheted tőle miért nem szereti az állatot,beszélgethetsz vele, de változtatni csak akkor tudsz rajta, ha ő is akarja.

Egyébként meg nem kell mindenkinek szeretni az állatokat. Én megelégszem azzal is ha nem ártanak nekik.

2013. márc. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A "nem szeretem" kategória még megváltozhat.A "gyűlölöm" változatot kerüld,ez már elmebetegség....
2013. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gondolom fiatal lehetsz meg. majd idovel megtanulod, hogy az emberek csak akkor valtoznak, ha ok is akarnak, valtoztatni rajtuk nem lehet, maximum okosan terelgetni oket (azt is fiatal korukban).

nem fogsz tudni egy dohanyost leszoktatni , egy ateistat hivove tenni, vagy egy hivot meggyozni arrol, hogy nincs isten.

ha ugy gondolod, hogy az ismerosod tevhitek miatt gyulol valamit, akkor a tenyekrol esetleg meggyozheted, de ne gondold, hogy attol mar nem is fogja gyulolni az adott dolgot.

ha tenylegesen tesz az allatok karara, tehat a gyulolet azza jar egyutt, hogy bantja a kutyakat\macskakat, akkor meg nem teritgetni kell, hanem kozolni vele, hogy ez torvenybe utkozo es fel fogod jelenteni.

2013. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azt, hogy gonosz, meg sunyi, olyanok mondják, akiknek fingjuk nincs az állatokról.

egy jó idézet, egyébként:

"A macska igen őszinte állat. Ha éhes, eszik; ha jóllakott, fekszik; ha jól érzi magát, dorombol; ha valami baja van, keservesen nyávog. Ez gondolatainak és érzelmeinek olyan közvetlen kifejezése, amit a képmutató emberek sehogy sem tudnak megérteni, tehát valami hallatlanul körmönfont ravaszságot sejtenek mögötte, s ezért azt mondják a macskára, hogy ravasz."

2013. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!