Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaffom szeretnem...

Pál123 kérdése:

Van egy amstaffom szeretnem meg tannitani különféle trükökre az alap vetöket mar tudja ijneket pl ül, fekszik, marad, de ojanokat is akarok hogy forogni meg stb valami jo oldal raja vagy vide vagy valami?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

*****


ezt ajánlom nagyon jó!!!

én innen tanítottam meg egy csomó mindent a kutyámnak :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez jo köszönöm :D
2013. márc. 2. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Az 101 kutyatrükk című könyv tényleg nagyon jó. Nekem megvan, képpel is illusztrálva vannak a trükkök és egész jópofák is, valamint kézjelekkel is megtaníthatok őket a kutyádnak.

Annó 4000ft-ért vettem bárhol meg lehet venni, vagy az interneten is fent van (az első válaszoló linkelte).

Bocsi: ilyen, olyan ly, alapvetőket, megtanítani.

2013. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
am meg valami mas oldal nincsen ? amin pl ijen van hogy földön forogni
2013. márc. 2. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok:

a könyvbe benne van az is,én onnan tanítottam meg :)

2013. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos, amit az első linkelt azt nem tudja rendesen megjeleníteni. Remélem ez teljes lesz:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez mar teljes köszönöm
2013. márc. 2. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt sok minden le van írva kifejezetten bizonyos trükkök tanításáról és általában az összes tanítási technikáról. Ha alaposan átolvasod és megtanulod, a legbonyolultabb trükköket is meg tudod tanítani a kutyádnak.

2013. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!