Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Általában mennyit fizettek az...

Általában mennyit fizettek az állatorvosnál kezelési költségre?

Figyelt kérdés
Tőlem ma 5ezer ft-ot kért plusz a gyógyszer, injekció ára, amit meg kellett vennem. Szóval csak lestem, nem kicsit tartom soknak. Lehet valamit elszámolt, de úgy megdöbbentem, hogy hirtelen szólni se tudtam. Meg sajnos nem az állandó orvos volt, hanem beugró, így nem is akartam szóvá tenni.
2013. febr. 7. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem így tűnik soknak, abszolút reális az állatorvosi árakat tapasztalva. Sajnos ilyen drágán dolgoznak, evvan.
2013. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kihagytam egy "nem" szócskát a mondat elejéről, szóval nem tűnik soknak.
2013. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy sok helyen ilyen, de eddig a másik orvosnál ugyanebben a rendelőben max kért egy ezrest, ha nem csinált semmit, de általában nem szokott. (csak azért mégis illik adni vmennyit) Ha gyógyszert is adott, amit ott kell nála megvenni, akkor még annyit se kért az ár mellé. Szóval ezért lepett meg, hogy 10ezret fizettem és csak megmérte a lázát meg adott egy tubusos gyógyszert és egy 500ftos injekciót.
2013. febr. 7. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
sokszor zsebre dolgoznak és sokszorosát kérik el az elvégzet munkáért mint kellene de ez van nemm tudunk mitt teni én is járttam már így
2013. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is néztem mikor egy chip regisztrációért (500 Ft) meg egy előre elkészített, kifizetett injekció beadásáért (2 mp) 4500-at kellett volna fizetnem (vidéken).


2 éve amikor a macskáimmal jártam kétnaponta, sosem fizettem 2000-2500-nál többet (Pesten), vizsgálatostól gyógyszerestől.

2013. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, hogy a másik doki miért nem kér semmit a gyógyszer árán kívül. Nem jut eszembe más magyarázat, mint hogy a másik doki vagy multimilliárdos, vagy egyszerűen egy baromi rendes ember. :)
2013. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen a másik nagyon rendes. Egyébként a mostani viselkedésével sem volt baj, kedves volt, segítőkész. Azon kívül, hogy nem mondott semmit miért hány és van hasmenése a kutyának két napja. Először gyógyszert sem akart adni, de aztán végül mégis keresett valamit.

Másik rendelőből jött, lehet ott így számolnak vagy látta rajtam, hogy lehúzható vagyok. :D

Majd legközelebb, ha megyek kiderül.

2013. febr. 7. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem kezelési költséget soha nem kért az elmúlt lassan 9 év alatt
2013. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!