Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Helyesen jár el az állatorvos...

Helyesen jár el az állatorvos a chipelésnél?

Figyelt kérdés
A petvetdata oldalon megpróbáltam ellenőrizni a kutyám chipszámát de a keresés nem hozott eredményt?Mielőtt reklamálok az orvosnál, szeretném tudni, hogy minden esetben regisztrálni kell itt az állatorvosnak a chipszámot, vagy csak külön kérésre?
2013. jan. 23. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Most néztem meg a miénket, fent van a kutyánk, ezek szerint a doki automatikusan regisztrálta a rendszerben, mert mi erre külön nem kérdeztünk rá.

Szerintem szólj, lehet, hogy csak elfelejtette.

2013. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Mikor voltál nála? Többször lehetett itt is olvasni, hogy a dokik akár több napig/hétig nem vitték fel a rendszerbe. Ha csak pár napja voltatok, szerintem várj egy kicsit, de amúgy automatikusan be kell vinnie, nem csak kérésre.
2013. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
elvileg kötelessége regisztrálni. Valaki úgy csinálja, hogy összegyűjt párat és egyszerre beregisztrálja . Az én dokim aznap vagy rögtön beregisztrálja és nincs több gond. Hívd fel és kérdezz rá nehogy elfelejtse...
2013. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
a chip lényege, hogy be legyen regisztrálva. Ennélkül ha elveszik a kutya, ugyanaz mintha benne sem lenne.
2013. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Még szilveszter előtt voltunk nála, akkor ott kellett hagyni az oltási könyvet. 2 hete kaptuk vissza, és most láttam ezt az oldalt hogy le lehet ellenőrizni, és hát nem sikerült...Akkor intézkedek! Köszi! (Y)
2013. jan. 23. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!