Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen lehet ez a kennel?...

Milyen lehet ez a kennel? (pointer)

Figyelt kérdés
Mecsek Vadásza Kennelről van szó, valaki hallott már róla, esetleg valami vélemény?
2013. jan. 20. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] Csak nem őt szeretnéd? Hát nem tudom, ha jó helyről szeretnék pointert nem hiszem hogy expresszről választanám ki. Honlapot nem találtam. Egy személyes találka segíthet abban hogy eldöntsd milyen is a tenyésztője, és hogy rendben vannak-e a dolgok. Meg persze függ attól is hogy kiállításra akarod-e a kutyát, vagy csak hobby célra.
2013. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem a pointer kenneleket, de semmi jóra nem enged következtetni, hogy nincs honlapjuk, nem látni a szülőket, illetve nincs egy normális fotó a kölyökről, ráadásul az ár is rendkívül alacsony.


Én a helyedben ha fajtatiszta, jó minőségű kiskutyát szeretnék vásárolni nem vennék tőlük. Nézz szét az eredményes kennelek között, és dönts belátásod szerint.

2013. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 tenyésztő is hírdet az expresszen

2 attól hogy nincs honlapuk már rossz a tenyészet? Lehet van facebook oldala de ha nincs az sem jelent semmit!


Hívd fel őket és beszéljetek meg egy személyes találkát ahol megnézheted a kutyáikat, az aktuális almot, a kiskutyák papírjait és a szülők eredményeit. Durva, hogy olyan világban élünk ahol ha nem vagy rajta facebookon vagy nincs honlaapod akkor egy senki vagy és nem is létezel!

2013. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem hirdetnek tenyésztők is!!! Csak utána kell olvasnod, hogy a hirdetésen belül miket ír!!! Ahonnan én vettem kölyköt, ott 100 ezer egy kölök és mégis volt, amit feltett hirdetni, pl. mert már nagyobb kölyök volt, stb. Attól még tk-s, szűrt szülők, aranykoszorús mestertenyészet! Lényeg, mindent olvass el, nézz meg!
2013. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tenyésztő vagyok és hirdetek expresszen ,már csak azért is hogy aki odatéved ne csak szaporítót lásson.
2013. jan. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!