Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnem a vizslákat....

Nagyon szeretnem a vizslákat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 vagyok. Nagyon szeretnék venni egyet de a szüleim nem engedik mert panelba lakunk. De megőrülök a kutyáért. Mit tegyek?
2013. jan. 12. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj ki a menhelyekre, ott tudod ôket sètàltatni
2013. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amíg el nem költözöl addig talán elmehetsz segíteni a fajtamentőkhöz:

[link]


Ha a szüleid látják rajtad hogy komolyan veszed és fel vagy rá készülve akkor esetleg, de ha valóban csak a lakás mérete miatt nem engedik akkor nincs mit tenni.

2013. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zsizsik666 ***** válasza:
48%
Elég sok a mozgásigénye, szóval naponta többször ki kéne vinni, nem csak sétálni, futkározni is. Panelba én nem tartanám, de akkor mondd meg, hogy gondoskodsz róla, lehet attól félnek, nekik kéne róla gondoskodni. Ha meg végképp nem élnének együtt kutyával, akkor semmit.
2013. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek 8 éve van PANELBAN vizslája (12 éves korában kapta:)), de kutyafuttató közelében laknak, így a futkározás teljesen megoldható:)
2013. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vizslám van panelba és tök jól érzi magát
2013. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
48%
Hasonló helyzetben vagyok, de nekem most tényleg nem lenne időm vele rendesen foglalkozni. 2 éve még kertes házban laktam 4-5 év alatt sikerült elérnem, h kaphassak egy kutyát,csakis kertbe... Aztán elköltöztünk és azt a kutyát nem hozhattam ide, elajándékoztuk. (És most még mielőtt azt gondolnád h hogy lehettem ilyen h meg se próbáltam lakásba szoktatni, annak a kutyának és nekünk is szenvedés lett volna.)Ott kutyázok ahol tudok, nagymamámék, ismerősök... Májusban feltétlenül megyek a világkiállításra is! :D De nagyon hiányzik a kutyám...
2013. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi két Huskyval lakunk egy fedél alatt...semmi sem lehetetlen ha a kutya természetben kicsit nyugodtabb mint a fajtatársai vagy tudja hogy mikor van móka és nyugi idő.
2013. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!