Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya kint végzi el a...

Ha a kutya kint végzi el a dolgát, de nem ott, ahol kéne (pl. járda közepén, nem a bokornál) akkor meg kell dicsérni, vagy nem?

Figyelt kérdés
Még nem teljesen szobatiszta, úgyhogy kint mindig nagyon megdicsérem, de rendszeresen csinálja azt, hogy sétálok vele a zöldben, de addig nem kakil. Miután elindultunk, és a járdán vagyunk, akkor meg egyszer csak fogja magát, és odakakil. Most akkor meg kell dicsérni, vagy nem? Mert oké, hogy nem a legjobb helyre, de mégsem a lakásba, kint meg felszedem és kész.

2013. jan. 8. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan dicsérd meg, alapjáraton a legtöbb kutya a fűre végzi dolgát. Amíg kölyök volt a kutyám, nála is volt ilyen, hogy a betonon jött rá a szükség... Baromi boldog voltam, egyszer pont a rendőrség előtt :D
2013. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dicsérd meg szerintem is(de ha egy mód van rá szedd fel a végterméket), aztán majd később mikor ez már prímán megy ( mármint nem konkrétan a járdára kakilás, hanem a szobatisztaság..:)), akkor tanítsd meg neki, hogy még jobb lenne, ha ezt a fűben végezné el.. :)
2013. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kölyökként a kutyák mindenhova ürítenek. De utána megszokják, hogy a füvön jobb, vagy nem tudom. Az enyém mindössze egyszer kakilt a betonra, utána mindig a fűbe ment. mehet a dicséret is, de próbáld a fűre irányítani
2013. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a tanácsokat. Nem kölyök már, bő 1 éves, de még csak másfél hete van nálunk.
2013. jan. 8. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
1 évesre már rászólhatsz, ha látod, hogy rossz helyen akarja elvégezni a dolgát. Rászólsz, hogy nem és eltereled a megfelelő helyre.
2013. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb azt kell megerősíteni, hogy jó, h kint végzi el a dolgát.. 1,5 hete van még csak náluk, most tanulja ő is a szobatisztaságot..
2013. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel most tanulja, eleve a megfelelő helyre fogja megtanulni. 1 éves kutyának pedig már jócskán működnie kellene a saját vacokba nem piszkítunk. Lényegesen gyorsabban fogja megtanulni várhatóan, mint egy kölyök.
2013. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!