Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labrador agresszív az...

A labrador agresszív az idegenekkel szemben, és ugat ha valaki arra megy?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jellemző a fajtára. Ugatni talán ugat.
2013. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy neveled. Alapvetően elég szelíd, nyudodt természetűek
2013. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
a labradorból is ki lehet hozni a házőrzőt csak nem szabad szocializálni de attól hogy ugat nem biztos hogy harapna is
2013. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ratata ***** válasza:
az én labi keverékem nappal semmit nem jelez éjjel mindent és semmi agresszió nincs benne.max attól kell félned, hogy nedves időben ősszesározza a ruhád
2013. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szocializáció és a házőrzés nincs összefüggésben. Sőt, minden kutyát KÖTELEZŐ szocializálni!

A labradorok túlnyomó része barátságos és egyáltalán nem agresszív az idegenekkel. Elvétve akad közöttük vehemensebb típus. Nem házőrző fajta, őrző-védőztetni sem szabad.

2013. jan. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.Olvass kicsit utána!

2.NEM AGRESSZÍV SOHA,SENKIVEL!

3.Most komolyan mindenki tudja hogy a világ szinte legszeretőbb és leghűségesebb állata a labi!

4.Nekem 2 van és mind a kettő egy kis tündér,bár ez a labiknál teljesen TERMÉSZETES!

5.Hacsak nem némítod el mivel hogy kutya nagy valószínűséggel ugatni fog !

6.Olcsó kutyának mondható,szinte bármilyen tápot megeszik.Nem igazán fogékony komoly betegségekre!

7.Nem tudom elégszer elmondani,legalább egy kis erőfeszítést tegyél már és olvass utána a neten!!Ez nem evidens!!??

8.jó kutyázást és olvasást!

2013. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!