Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok Budapesten bárhol...

Tudtok Budapesten bárhol olyan állatorvost ahol tényleg 3500 ért chipelnek? Mert az enyém 9000 ért csinálná azt azért nem vállalom be.

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Ha nem haragszol, nem kutatom fel a konkrét listát, de valamelyik állatvédő szervezet összegyűjtötte az ország összes dokiját, akik 3500-ért vagy az alatt chippelnek.


Noé vagy Canispro talán?...


Én Biatorbágyon ismerek Dr. Soós Ferencet, nagyon jó állatorvos (messze a legjobb, aki ismerek), és egyben a legolcsóbb is...:)

Volánnal sem tart sokáig kimenni, autóval meg maximum fél óra Budáról.

2013. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm megtaláltam a noé gyűjtötte össze.
2013. jan. 2. 16:14
 13/17 anonim ***** válasza:

merre felé laksz?

Pl: Zuglói lakosoknak Zuglóban ingyen van a chip!

Érden a kutyabaj macskajaj állatorvosi rendelőbe szintén 3500.- a petvetdatás regisztrációval együtt, és a Juhászéknél Őrmezőn ( XI. ker. ) ott is szintén 3500.- mindennel együtt! Mindenhol elvileg 3500.- ft-nak kellene lennie!

2013. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Erzsébeten, de már találtam olyan dokit aki 2950ftért csinálja mindennel együtt az jó lesz majd holnap lebeszélem vele az időpontot és legkésőbb pénteken el is viszem.
2013. jan. 2. 17:05
 15/17 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem , hogy hol találtad meg ahol össze van írva ?


Nekem Baja környéki állatorvos kellene aki olcsón rak be chip-et .

2013. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sok helyen 3500 Ft. Elvileg nem is lehetne ennél több. Én csak Újpesten tudok, mi is kb 3000-3500at fizettünk (nem tudom pontosan mert ivartalanítása is volt és együtt kértük a chippel így csak kb-re tudom h mennyi lehetett a chip). És ugyanúgy a pet vedába regisztrálnak be mindenkit. Ne felejts el szólni a dokinak, hogy mindenképp regisztrálja a kutyust, ne csak a chipet tegye be, de amúgy meg alá kell írni egy papírt is a regeléshez. Beragasztják a chip kódot az oltási könyvben és neten rátudsz keresni, hogy ha kidobja a szám alapján a kutya nevét, nemét, akkor regisztrálva vagytok :)

Ovlastam hogy van olyan chip is ami a szám kombinációba benne van hogy melyik országból való a kutya. De úgy tudom hogy ez egy drágábbik chip.

2013. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mi ma rakattuk be a chipet a kutyusunkba, itt 5oooftért teszik be, regisztrálják és megvizsgálják plussz a fenekénél és a füleinél a szőrt is kiszedték. Kaptunk papírt is róla, bilétát is és a számot is amit a könyvébe beleragasztottak meg még pluszba is adtak. Ha más védőoltással kéred akkor 35ooft. Mi Miskolcon voltunk, látom te csak pestit keresel.
2013. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!