Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy ne szökjön...

Mit csináljak hogy ne szökjön a labrador kan kutyám?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
heréltesd ki, azért megy mert keresi a szukát
2009. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha még ivaros,és nincsenek vele tenyésztési szándékaid ivartalanítsd. Nem biztos,hogy nem fog szökdösni,de 90%,hogy visszavesz és nyugodtabb lesz.

Illetve meglehet csinálni még a kerítést szökésbiztosra.

Vagy pedig ha van kennele,ott kell tartani,de sűrűn engedd ki felügyelet mellet és hord sétálni.

Egyébként ha többször hordanád sétálni és mindig jól lefárasztanád,már az is lehet hogy öngamában jobb lene.

2009. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
első vagyok, igaza van a másodiknak, lehet ha lefárasztanád az egészségesebb lenne mint ivartalanitani mert azzal összezavarodik a hormonrendszere sztem
2009. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
43%
Nekem is kan labim van és ugyan ez volt a problémám. Apu futni járt vele egy darabig, plusz kennelben van. Na, meg "kapott magam mellé" egy WHT-t és így jól elvannak. :) De nem árt neki egy pár "orra koppintás" sem. :)
2009. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Dehogy zavarodik össze a hormonrendszere. Nekem eddig 5 kanom volt ivartalanítva, csak pozitívumokat tapasztaltam.
2009. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

* maga mellé

:D :D

2009. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Különben is ha szuka miatt szökik, akkor lefáraszthatod akármennyire, úgyis menni fog a szuka után.
2009. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"összezavarodik a hormonrendszere sztem"

Mi az, hogy "szerintem"? Szerintem meg lapos a Föld. Ez nem azon múlik, hogy te mit hiszel. Ha tudod, akkor írd le, ha nem tudod, akkor meg figyelj és tanulj, de ne írj marhaságokat. Szerintem.

2009. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már csináltunk neki kenelt,sőt vettünk hozzá egy szuka kutyát is.Sajnos mégis kiszökik.Nagyon félnek tőle a szomszédok és nem tudom mit csináljak!
2009. aug. 26. 07:09
 10/16 anonim válasza:
Akkor meg nem a szukák miatt szökik. :) Csak olyan , mint az enyém. :) (Már írtam neked.) Ő a játszótérre szaladt a gyerekekhez. :D Aztán valamelyik kicsi mindig visszahozta, ha éppen nem tudtam kimenni érte, mert a piszok akkor lépett le, mikor nem voltam otthon. :D Egy darabig nagyon aggódtam, de mikor láttam, hogy a játszónál nem megy messzebb és a gyerekek is szeretik, már nem. :) Aztán "ráfeküdtem" a kerítésre apuval és kutyabiztossá tettük. :) Hozzá kell tennem, hogy, ha nem Pest még mindig elég forgalmas részén laknék, engem nem zavarna, hát csavarogjon, ha akar. Az úttestre nem megy ki, élelmet nem fogad el, elrabolni meg nem tudják, mert nem engedi. :) (Na, meg mondjuk itt tudja mindenki, hogy az enyém.) :) Sok sikert!
2009. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!