Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találkoztatok már ilyen kutyával?

Találkoztatok már ilyen kutyával?

Figyelt kérdés
A kutyám jóformán nem hajlandó megenni sem szallona, kolbász, parizer...stb féle kajákat. Azon kivül sosincs nagy étvágya. Nehéz etetni alig eszi meg a napi adagját. Aki hasolnó cipőben jár annak azt tudom ajánlani hogy evés előtt le kell fársaztani a kutyust.. játszani vele... majd kaja. Enyén igy mindig eszik. Na igen még van itt valami, az mitől lehet hogy akár mennyi adagot teszek neki mindig meghagy vagy "10 szem" tápot.:F még olyan sosem csinált hogy mindet megette volna.
2009. aug. 14. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem van esze a kutyádnak, ugyanis a szalonna meg aparizer nem kutyának való kaja...
2009. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A mi németjuhászunk is iszonyú finnyás!A száraz tápot csak akkor hajlandó megenni ha levesbe áztatom.Akkor is csak másnap ha már iszonyú éhes.A konzerv nagyon drága.1-1,5 nagy konzervet meg tud enni de az iszonyú pénz.Muszáj lesz megszoknia a száraz kaját:S
2009. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért sok, mondjuk nem tudom mit veszel neki, Én konzervből Pedigree Adult, tom adult de csak ez kapható felénk jóformán, meg ezt tudom hogy szereti. Szal én ezt szoktam keverni Acana Puppy Large B táppal.Szépen összerázom neki hogy a tápszemek bezsirosodjanak a konzervtől. Mondanám hogy mindet megsezi de kis rosz szokása az a "10 szem marad" dolog:) Napközben nem sokat eszik. Én azt szoktam amikor csak megoldható, reggeli órákban mindig játszok vele kicsit... aztán evés. Ez midnig beválillik. Aztán sokat pihenget nappal... kis kevéske kaja neki napközben ha eszik. Este pedig megint, játék,séta ez az...és étvágya van:D Vagyis így nagyobb mint pl ha nem mozogna szinte semmit.
2009. aug. 14. 19:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Enyimé is németjuhász:)
2009. aug. 14. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutyád? CSak mert én a Westiemen észrevettem olyan egy éves kora elött még hogy már nem igényli a napi 2etetést, ő is otthagyta az adag felét. Így úgy döntöttem hogy csak este kap enni, egész nap lefárasztja magát, este meg jól esik neki az étel.

Mondjuk egy németjuhász igencsak sokba kerülhet ha Pedigreevel eteted. Én a Westie-mnek nem veszek márkás tápot, azt se eszi meg szívesebben ha nem éhes.

2009. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó tévedésben vagy :D A Pedigree az egyik legrosszabb kaja...
2009. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a szalonnák, virslik, kolbászok nem valók a kutyának, mert ezek sósak, amit pedig a kutya nem ehet
2009. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát a pedigree valóban nem valami márkás táp... de pl az Acana tápnak már huzósabb ára van és minőségre sem egy lapon van a kettő.

nekem még ,45 hónapos , tuti igényli a napi 3-akár 4 etetést.

2009. aug. 14. 22:50
 9/11 A kérdező kommentje:
jól megirtam:D 4 és fél hónapos
2009. aug. 14. 22:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Nah mintha az enyémről beszélnél. Ő is mindig hagy magának egy kicsit, és a kolbászt meg a szalámit utálja :D A kajálást csak úgy hajlandó megkezdeni hogy az első falatot a kezemből eszi. Utána meg ki kell mennem.
2009. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!