Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen méretű a bichon havanes...

Milyen méretű a bichon havanese? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
lakásban tartanám, úgyhogy az is fontos lenne, hogy naponta hányszor kéne vinni sétáltatni?:))

2012. nov. 9. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiváncsi vagyok mi alapján döntöttél emellett a fajta mellett, ha még arra is lusta voltál, hogy a méretének utánanézz. Egyébként 23-27 cm.


Mint minden lakáskutyának, napi 3 séta a minimum, de inkább több.

Ha kölyök még, akkor a szobatisztaságra nevelés alatt minden 2-3 órában le kell vinni. Éjszaka is.

2012. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én 2 hete kaptam egy havaneset, nagyon aranyos kutya :) sok szeretetre van szüksége és sokat kell vele játszani, eleinte nappal ha alszik az lenne a legjobb ha ölben altatnád ,hogy biztonságban érezze magát :) ez a fajta nagyon okos és 2-3 hónapos koruktól a legfogékonyabbak :) sétáltatni meg naponta 4-5-ször ajánlott, és ha már nagyobb lesz elviheted kirándulni is magaddal mert ez a fajta nagyon szeret kirándulni, remélem tudtam segíteni :)
2012. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

aranyos kutyus,bár őszintén megvallva én nem vagyok oda az ölebekért.

De lakásba azért csak nem vihetsz be egy bernáthegyit :D

Igen,ahogy elöttem is írták,napi háromszor kell vinni sétáltatni,de ha van rá lehetőség akkor többször.

2012. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!