Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jár valaki Miskolcon az...

Jár valaki Miskolcon az állatkórházba? És milyen?

Figyelt kérdés
Érdemes oda vinni a kutyát,vagy inkább máshova?Mik a tapasztalatok?
2009. aug. 6. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
én jártam, és nem volt szimpi sem a hely, sem a doki. a Kovács Állatklinika a belvárosab viszont minden téren bevált! ajánlom neked is.
2009. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb rendelő a városban! Hidd el én már mindet próbáltam:


[link]

2009. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Igen ! Fasza !
2009. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tisztelt Állatszeretők!


Ezt az állatkórházat semmilyen körülmények között sem ajánlom!

A kutyám rosszul lett egyik nap, elvittem, mondták, hogy biztos epilepsziás lesz, adtak gyógyszert, nem hatott. Elvittem ismét 3 nappal később, akkor megröntgenezték, és kitalálták, hogy diszpláziája van.( porckopás a csípőjénél) Mikor 5 napra rá még rosszabbul lett, felkerestünk egy új orvost, aki rájött torokgyulladása volt, azóta meggyógyult és jól van. Ha később visszük el ráment volna a tüdőre és belehal. A MISKOLCI ÁLLATKÓRHÁZBAN 2 ALKALOMMAL JÁRT EGYSZER SE VETTÉK ÉSZRE ÉS SZEGÉNY KUTYA 12 NAPIG SÚLYOS LÁZZAL ÉS OLYAN TOROKGYULLADÁSSAL SZENVEDETT, AMIT A HORVÁTH TIBOR DOKTOR ÚR NEM VETT ÉSZRE! Nem tudott nyelni szegény, lefogyott és kiszáradt és egyfolytában nyüszített.


Ennyi a véleményem az állatkórházról!

A Horváth Tibor pedig nem orvos, mert nem ismer fel egy egyszerű torokgyulladást, és 16000ft-t fizettem a semmiért és majdnem meghalt a kutyám... Pénzéhes és nem is érti a dolgát...


A másik orvos, aki viszont meggyógyította : dr. Kondrák László 06/20-936-10-12 ő a Győri kapui állatorvosi rendelőben dolgozik.

[link]

2011. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Miskolci Állatkórházról kérdeztél szerintem, ott dolgozik a dr. Horváth Tibor is, akit az előbbiekben említettem!
2011. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!