Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lehet az, hogy a kutyuso...

Miért lehet az, hogy a kutyusom sovány pedig rendesen eszik? Vitaminokat is kap!

Figyelt kérdés
Hogy lehet az hogy a 2 és fél éves ó németjuhász farkas keverék kutyám (fehér) 30 kg!Pedig rendesen eszik ésmár állatorvoshoz is elvittük és akkor azt mondta hohy ez a tüzelő időszak miatt van!Csakhogy most nincs és még most is sovány!Jah és a doki szerint van benn agár is ,de én nem hiszem hogy ez ennyire kihatna rá!És az apukája is ilyen volt bár ő mostmár 10 kg-mal több!Lécci segítsetek,hogy mit kéne neki adnom enni vagy valamilyen vitaminos tipp!Előre is köszi!
2008. máj. 19. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Adj neki annyit enni amennyi jólesik neki. Többet nem tudok ajánlani, ha a kutyus szükségét érzi úgyis megeszi. Lehet hogy tényleg van benne agár. Próbáld meg figyelni a székletét. Ha hasmenéses akkor gyorsan átment rajta a kaja és ezért nem marad meg benne ami hízlalná a kutyust.
2008. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most kaptam egy kiscicát, elég keveset eszik, és vékonyka is. Ismerősöm mondta h féregteleníteni kell.
2008. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a féreg nekem is eszembe jutott. Ha nagyon jó étvágya van, zabál, amíg lát, de nem látszik rajta, ha rendszeresen viszket a végbélnyílása, és ha fájlalja a hasát, lehet, hogy kell neki a féregtelenítő tabi. (állatorvos ad a súlyának megfelelően). Ha tényleg van benne agár, akkor viszont ne aggódj, lehet, hogy akkor viszont kifejezetten rosszat tenne neki a +10kg.
2008. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár van benne agár, akár nincs, féregteleníteni KÖTELEZŐ!!!

Ha lakásban tartod 3 havonta, ha kint akkor 6 havonta.

Ha 30 kg akkor min. 1 tabletta, de a doki megmondja pontosan.

És ne felejtsd el rendszeresen megismételni!!!

2009. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
10 kg-onként 1 tabletta
2009. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!