Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem mindíg reagál a hívásomra,...

Nem mindíg reagál a hívásomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerintetek az mitől lehet hogy a kutyusom aki fél éves, nem mindig reagál ha magmhoz hívom? csak leül, vagy lefekszik és néz, de nem jön oda. Elég sokszor előfordul.

Pedig jutalomfalatal dicsérgettem eleinte.. amikor tudtam, és persze megdicsérem ha hozzámjön, kikapni sosem kapott még ki, eltekintve néhány rosz tett esetén egy kis grabancolástól.


2009. aug. 3. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nevelted következetesen. Ez fegyelmi kérdés. Érti ő biztos, hogy mit akarsz tőle (próbáld csak ki, ha etetés előtt kajával a kezedben hívod, tuti nem lesz alkalmi süket), csak nem akarja megcsinálni, mert megteheti.

Ne hagyd rá a dolgot, mindig csináltasd meg vele, amit kérsz! Menj oda hozzá (lassan, mintha csak sétálnál, különben kergetőzés lesz, szidni sem kell), és vidd oda, ahova eredetileg hívtad. MINDIG! Ez a legfontosabb, a következetesség.

Ha nagyon nem megy, keress fel egy kutyasulit, vagy a többi ugyanilyen kérdést itt, amire már ezer válasz érkezett...

2009. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt az oldalt:

[link]

Nagyon sok kérdés van, és a (szerintem) legjobb kutyakiképzők válaszolnak rá. Én is oda jártam tanfolyamra.

2009. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

miért is menne oda ?

hiszen mindent megteszel,hogy kiszolgáld őt a FALKAVEZÉRT !

egyértelmű,hogy a kutya a főnök,az van amit ő akar.

a falkavezér nem mérlegel,nem végez demokratikus szavazást, ő kiköveteli a viselkedésével a TISZTELETET.

A KUTYÁD SZERETETBŐL NEM FOG ODAMENNI HOZZÁD,CSAK HA AKAR , A TISZTELET JELE AZ : hogy minden külső körülmény ellenére is fejvesztve rohan,ha hívod !!

a tiszteletéért pedig meg kell dolgoznod, magyarul : jön a sokadszori mondat , TE LÉGY A FALKAVEZÉR ,éS PONT .

2009. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!