Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szállnak a kutyám körül...

Miért szállnak a kutyám körül legyek?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves Dalmatánk meg egy 9 éves Bassethound-unk,és mind a kettő körül legyek szállnak.

Gondolom,kicsit büdig a nyári meleg miatt,de gondoltam már másra is.



2012. aug. 28. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Fürdetés után is tapasztalod? Lehet rajtuk marad az ürülék vagy belefekszenek esetleg és ez vonzza a legyeket. Te érzel szagot rajtuk? Nyílt seb, vagy ilyesmi?

Az én szuka kutyám 8 éves, de inkontinenciával küzd szegénykém, bár még így sem tapasztaltam legyeket körülötte.

2012. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennek az ürülékre, a szagra stb-re. Ez már csak így van, ahol állat van. Takarítani kell az ürüléket utánuk, meg kell fürdetni őket, de ugyan ha kertben laknak, úgyis piszkosak lesznek. Én még nem tapasztaltam legyeket az állatom körül, pedig a kutyaól a kerti vécém mellett van, de soha nincsen légy se más. Takarítani kell na, száz szónak is egy a vége!
2012. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!