Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az alap tudás a kutyáknál?

Mi az alap tudás a kutyáknál?

Figyelt kérdés
Ül, fekszik, marad és még?

2012. aug. 12. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Gyere ide, hozd ide, tedd le, evés csakis parancsszóra és egyéb viselkedési formák amiket parancs nélkül is követ (pl. nem megy be előtted az ajtón stb.).
2012. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyere ide. Esetleg még a hallgass. Szerintem ennyi az, ami muszáj.
2012. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
a legfontosabbak. ül hozzám, és a fektetés. És a fektetésnél nem árt, ha ezt az utasitást akkor is végrehajtja a kutya amikor távol van tőled.
2012. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Ül, fekszik, áll, marad, lábnál követés. A többi, mint a behívás, ételmegtagadás, pórázfegyelem, ajtón átlépés stb mind szabály, nem kell ezeket tanítani a kutyának, csak a gazdának kell kellő tekintélyt szereznie hozzá.
2012. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor jól tudtam.

A hallgass és a hozd ide nem megy... Valamiért nem akarja vissza hozni a kívánt tárgyat.

A hallgassra meg jobban ugat vagy vonyít. Még akkor is, ha egész nap fárasztva volt fizikailag meg agyilag.

Valami tipp, hogy ezeket meg tudja tanulni? Én már kifogytam :/

Spánielről van szp, ha ez számít!

2012. aug. 12. 22:03
 6/11 A kérdező kommentje:
Fektetésnél meg oda jön és előttem/mellettem végzi ezt el. Néha sikerül messzebb.
2012. aug. 12. 22:05
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Az alap a behívás, ha mást nem is tud a kutya, ezt mindegyiknek kéne. Hiába piruettezik Fifike szépen meg ad pacsit, ha hívják és úgy dönt, hogy tojik a gazdi fejére... Ezen kívül még a laza pórázon való közlekedés. Az ül, fekszik, na meg a marad is nagyon hasznos, de az első kettőnél fontosabb szerintem nincs. (Esetleg még a tiltás hozzá -Nem! vagy Fúújjj!- lehet venni és azzal együtt 3)
2012. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

no várjon mindenki


alap tudás a kutyáknál UGAT...a többi tanítható

2012. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, amit illik tudnia.

De ha itt tartunk az ürítés is alap tudásuk :)

2012. aug. 12. 22:22
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Kutya neve, nem/nem szabad/pfúj, helyedre, gyere ide, tiéd/egyél/stb, ül, fekszik, marad, pórázon séta, hozd ide, szobatisztaság ha benti/bejárós.
2012. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!