Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava kutyusnak szeretnék...

Csivava kutyusnak szeretnék kutyatáskát de miet?

Figyelt kérdés
Hordozó boxban nekem kényelmetlen vinnem mert kutyám összevissza rohangál és ha valahova megyünk akkor nem mindegy hogy 2bőrönd + a box! MEg ha étterembe bemegyünk mert sétálunk akkor egyszerűbb a kutyatáskába berakni mint mondju ka boxot külön cipelni! milyen fajta jó? ami a kutyusnak is meg az embernek is kényelmes
2008. máj. 9. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mennyire szokja meg a táskát.nekem egy német törpe pinscherem van és mi a fress napps-ben vettünk neki vállon hordozható tatyót.Szövet a feje kilóg mikor viszem felül becipzárazható.Oldalt van egy kis zseb rajta.Sokfajta van neked melyik tettszik.Olyat vegyél aminek van egy kis tartás.Nem olcsók ezek ,mert olyan 6000ft körül volt,de én nem bántam meg.Mi étterembe is ebbe vittük be,mondjuk nekünk van egy kispárnánk amit mindig magunkkal viszünk mindenhová ,mert az egy ideiglenes helye,és mikor kimászott a szatyorból a póráz ott volt a széklábhoz kötve és mellettem a kispárnán feküdt.így megengedték,hogy behozzuk.De sok helyen nem akarják még így sem.
2008. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!