Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem most vannak újszülött...

Nekem most vannak újszülött kiskutyáim. Úgy tudom hogy a farkukat le kell vágni. Nálunk a szukánál is így volt és a kannál is. Hogy mikor és hogyan kell levágni? Inkább kérdezzem az állatorvost amikor viszem oltatni? Nincs az egy kicsit későn?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
"A január elsején életbe lépő új Ávt egyértelműen tilt minden küllemet érintő sebészeti beavatkozást, vagyis mostantól fogva a fül- és farokvágás is tilos. "
2012. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

miért kell? Milyen fajta kutya?

Ha nálatok a szukánál is és a kannál is így volt akkor miért nem tudod?

Nem neked kell vágni, hogy mikor és hogyan? Hát azt el kell dönteni de minél előbb és legfeljebb a kölykök 7 napos koráig lehet legálisan!!!

2012. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen..:)
2012. aug. 7. 14:11
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek: kicsit rosszul vagy informálva a farok nem tilos! A törvény úgy szól, hogy 7 napos korig szabad!
2012. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked vannak a yorkijaid? Már nem vágják.
2012. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
előző kettő vagy! kedves kérdező a yorkiknak már nem vágják a farkukat, esetleg a szaporítóknál még előfordul!
2012. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
elírtam bocs a 2, 4, 6-os én vagyok!
2012. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 noesamuel ***** válasza:
100%

Szuper a kérdés!

Általában Csütötökön szokták az ilyeneket csinálni, azon belül olyan este 7 környéke ami a legjobb.

Nem kell más mint egy üveg tequilla, tű, cérna, 4db csipesz, és az az olló amivel a csirkét szoktátok bontani...



IDÁIG VICC VOLT!!! KÉRDEZD MEG A DOKIT, NEM LESZ KÉSŐ!!!!!!!!!

2012. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2012. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek.Amikor a kant és a szukát elhoztuk ami 2008-ban volt akkor még vágták nekik.Most a szukának kölykei születtek.Ma 9 naposak gondoltam most már csak meg kéne kérdezni hogy le kell még vágni vagy nem.A másik utcában lakik az állatorvosa majd megkérdezem tőle.Bár ha hét napos koráig lehet akkor kicsit lemaradtunk.Bár,nem tudom.:)
2012. aug. 7. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!