Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hova megy idén nyaralni a...

Ki hova megy idén nyaralni a kutyájával?

Figyelt kérdés
És mennyit kell a kutya után fizetni? Külföld, belföld egyaránt érdekel. Köszi

2012. jún. 15. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A kutyáért sehol sem kell fizetnünk.

Egyszer megyünk 5 napra Orfüre egy magánszállásra. Aztán megyünk a Vadász Fogadóba (Kis-Balaton) 3 napra - ez kész kutyaparadicsom lesz, tó is van, amiben úszhatnak, de mi is bemehetünk, olyan tiszta :) Van külön medence is nekünk, sőt lehet igényelni kutyavacsorát is :D

Egyébként itt a GYIK-en ismertem meg azt a párt, akikkel megyünk, ők 7 kutyust hoznak és nekik sem kell a kutyákért felárat fizetni :)

2012. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Mi vízpartra megyünk, több család együtt 13 kutyával. :) Nem kell külön fizetni a kutyákért. De nem mondom meg hova, mert nem szeretném, ha elözönlenék a kutyások és a végén onnan is ki lennénk tiltva! :(
2012. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A lakótelep parkba... :(
2012. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát én roppant módon "irígyelem" azokat a kutyás társaimat, akik fenti helyekre mennek.

Én imádom a természetet, a kutyám "kutyaként" van nevelve, de a nyaraláskor be kell állnom a sorba, többség dönt alapon.

Horvátország.........nem szívesen húzom magammal de most nem tudom megfelelő emberre bízni.

2012. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És Horvátországban hova mentek? Kell külön fizetni a kutya után?
2012. jún. 15. 10:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Horvátország kapcsán majd én is írok, épp egy másik fórumon beszélgetek egy hölggyel horvátországi nyaralás kapcsán, ők tavaly voltak valahol és külön strandrész van a kutyásoknak, ugyanúgy napozóággyal, meg mindennel, csak itt a kutyus bemehet a gazdival együtt a tengerbe fürdeni :) Milyen jó lenne, ha nálunk is így lenne. Nem kéne azon agyalnom hol keresek a hétvégére eldugott helyet a Balatonon vagy a Velencei-tónál, ahol nem zavarnánk senkit és bemehetnénk együtt a kutyusommal fürdeni.
2012. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na igen, mi Porec környékére mennénk. Egyébiránt már 5. alkalommal és mi soha nem foglaltunk előre. (egy régi rossz tapasztalat miatt). Mindig az adott helyen, szétnézünk és korzózunk. Kicsit macerás mert sokat mászkálunk de pl. eddig mindig tengerparti igényes apartmant sikerült kifogni, de ez Zadar környékén volt.
2012. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Alexandra!

Orfű is érdekelne a mostani hétvégére.Bringás, kutyás jövés-menés 1 nap ottalvással 3 szeméyre. Van valami jó tapasztalatod?

2012. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ahova mi megyünk, egész nyárra le van már foglalva, ezért is megyünk csak 5 napra, mert ez volt a legtöbb szabad idő egyhuzamban.

Azért priviben átküldöm neked.

2012. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szlovákiába, a szepesi várba, ahová kutyát is be lehet vinni (a kiállítótermek kivételével). Párom itt kérte meg a kezem múlt évben, bár akkor még kutyátlanok voltunk :)

Utána túrázunk egyet az Alacsony-Tátra környékén. Szlovákiában valamiért szívesebben látják a kutyásokat, úgy vettem észre.

2012. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!