Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három hete ment el a hörcsögöm...

Három hete ment el a hörcsögöm, és olyan bűntudatot érzek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
három hete halt meg,és úgyérzem jó lenne egy kiskutyát hozni a menhelyről,de közben bűntüdatot érzek,mert nem rég halt meg és mivan ha neki ez rosszul esne?Tudom már nem érez de mégis rosszul érezném magam.Mit csináljak?
2012. jún. 12. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Részvétem a hörcsögöd miatt! :(


Várj az új kisállat beszerzésével.


Először nyugodtan gyászold meg a hörcsögödet, és ha túl vagy ezen, akkor gondolkodj el rajta, hogy kell-e másik kisállat. Ne azért hozz haza egy kölyköt, mert szeretnéd, hogy enyhítse a fájdalmadat, vagy kitöltse az űrt, mert erre alkalmatlan lesz.


Amíg nem érzed úgy, hogy helyesen cselekednél, addig várj szerintem.

2012. jún. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy hete halt meg a törpehörcsögöm. Nekem már egy fél éve megvan a kutyám, de sokat segít, hogy elterelje a figyelmem. Mindenki másképpen dolgozza fel egy kisállat elvesztését. Nekem rossz lenne, ha nem lenne másik állatom. A hörcsögömnek volt egy kis társa is, aki már szintén elég öreg, úgyhogy szerintem hamarosan őt is el fogom veszíteni.:( Én hörcsögöt többet nem szeretnék, mert hamar meg lehet őket szeretni és túl rövid ideig élnek.:(


A kutyusom még kölyök úgyhogy ettől remélhetőleg nem kell tartanom az ő esetében. Nekem jó érzés, hogy itt van velem és annyit kell vele foglalkozni, hogy eltereli a gondolataimat a hörcsögömről. Azt viszont nem tudom, hogy ha nem lett volna már meg a kutyám, amikor meghalt a hörcsögöm, akkor is szerettem volna-e, de valószínűleg igen.


Gondolj arra, hogy a hörcsögöd is biztos örülne, ha nem szomorkodnál miatta és szereznél egy új barátot, aki segít ebben.:) Ha késznek érzed rá magad, akkor biztosan sok örömet fog neked okozni egy kutyus!:) Fel a fejjel!

2012. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!