Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy képes valaki ilyen...

Hogy képes valaki ilyen videót szerkeszteni miután meghal a kutyusa? Hogy van lelkiereje?


2012. jún. 11. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs ezzel semmi baj. Bárcsak 10 éve is meglehetett volna csinálni,akkor én is csináltam volna a kutyusomról..Így most csak pár képem van csak róla..semmi több.Sajnos.
2012. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lakle ***** válasza:
100%
MI ezzel a baj? Mindenki másképp gyászol.
2012. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is csináltam a kutyusomról. Nem rögtön a halála után hanem kb 4 hónappal. De végig bőgtem,sőt azóta is amikor megnézem pedig már 1 éve! :(
2012. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
részvétem nektek és neki is!
2012. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem olyan fura ez..
2012. jún. 11. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi benne a fura?
2012. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sírva, gondolom.

De valószínűleg félig mosolyogva is, mert közben felidézi a szép éveket, amiket együtt töltöttek. A gyász nem tart örökké, nem tarthat, nem egészséges. Van, aki eltemetteti a kutyáját állattemetőbe, van, aki a kertben helyezi végső nyugalomra és fát ültet rá, és van, aki egy videóban szedi össze a szép emlékeket róla. Nekem speciel ez sokkal szimpatikusabb módja az emlékezésnek, mint bármi más. Miközben az ember összeállít egy ilyet, végigélheti újra az együtt töltött időt, és észreveheti, hogy tulajdonképpen a kutyája egy teljes és boldog életet tudhatott a magáénak. Szerintem ez sokat segíthet, tudni, hogy egy jó helyről került egy még jobbra (persze kinek-kinek hite szerint, de én szeretem azt gondolni, hogy odaát valami sokkal jobb van).

2012. jún. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi a fura? Hogy valaki ennyire fontosnak tartja az állatát? Hát nem árt vele senkinek... Vagy az, hogy inkább szomorkodnia kéne? Hát szerintem az ember érettségét azt mutatja, hogy ilyen dolgokat fel tud dolgozni. Én nem félek attól amikor öreg lesz a kutyám, inkább élvezem, hogy velem van. De ettől még nagyon szeretem. Csak megtanultam elfogadni korán mert állatok között nőttem fel. Én is tervezem, hogy csinálok egy ilyen videót ha valamelyik állatom meghal, mert már benne vannak a korban. Azt is tudom milyen zenét szeretnék. Szerintem ebben nincs semmi morbid.
2012. jún. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy csomóan halott hozzátartozójukról készítenek. Sokan a kiskorában elvesztett gyerekükről. Van, aki így dolgozza fel a gyászt, mert ez olyan, mintha az elhunyt hagyott volna valami maradandót.

Ilyen formájában egyetértek vele, de azzal nem, hogy ezetet a videókat feltöltik a youtube-ra. Van, ami nem oda való.

2012. jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmi furcsa nincs ebben.

Rengeteg ember szerkeszt videót a kutyájáról,miután elpusztult.Megemlékezés a kutyájuknak.

2012. jún. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!