Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bélsérülés tünetei?

Bélsérülés tünetei?

Figyelt kérdés
A kutyámat tegnap teletömték csonttal, ma nagyon nehezen tud kakilni, nagyon sír közben, de valamennyit azért kiküszködik magából. Találtam darab csontot is székletében. Azt mondták, sertés csontot kapott csak. Adtam neki tejet, hátha könnyítek a dolgán. Remélem nincs semmi bélsérülése. Mik lennének a tünetek? Remélem nincs komoly baja!

#bélsérülés
2012. jún. 4. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki tömte meg a te kutyádat rajtad kivűl?
2012. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne tejetadj neki,hanem olajos szardíniát, vagyakár sima étolajat.(keverd pl.rizsbe) az segít.

Nem,nem lesz bélsérülése,csak szenved egykicsit

2012. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem kisérleteznék házi módszerekkel, inkább a kutyám életét tenném előre. Tehát irány a doki, ott kap egy beöntést, és ha nem jön ki minden, akkor a doki kiszedi csipesszel, amit ki kell.
2012. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, az első válaszolónak, a nagymama, kedvességből.

Szerencsére nem lett komoly baj. A doki délután rendelt, de nem kellett elmenni. Fél óra múlva hatott a tej, és legnagyobb örömömre sugárba fo"ott a kutyum:)) Mostmár nagyon is jól van, gyűri a maciját és rosszalkodik:)

2012. jún. 5. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!