Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Tuzelni fog vagy...

FONTOS! Tuzelni fog vagy mehgyulladas?

Figyelt kérdés
Tegnap ota tobbszor lattam hogy szukam nyalta magat,rogton neztem,de nincs a nemiszerve megduzzadva es nem is verzik,gondoltam akkor lehet tuzelni fog.Ma reggel megneztem ujra,semmi,de szethuztam a nemiszervet hogy lassam jobban es ugy belul olyan vilagosabb verszinu,enyhen nyalkas is,de nem jon semmi belole.Ez most mi lehet?vagy eredetileg belul ilyen kell legyen?esetleg kozelgo tuzelesre utalhat,vagy lehet mehgyulladas tunete,vagy mas nemi betegsege?aggodom,kerlek irjatok...

2012. máj. 30. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az állatorvosotok megmondja. Vidd orvoshoz, egy vizsgálat nem kerül semmibe. (Legalábbis nálunk.)
2012. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanban még egy orvos se tudná megmondani neked,vidd el állatorvoshoz ! Jobb félni mint megijedni..
2012. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz, ő műszerrel megállapítja, hogy tüzel-e, vagy megnézi és látja, hogy gyulladás-e. Szerintem gyulladás (nem biztos, hogy méh, lehet, hüvelygyulladás is, amiből, ha nincs kikezelve könnyen méhgyulladás lehet), ha nemrég kezdődött tablettával kikezelhető.
2012. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!