Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám félős mit tehetek?

Gabi86 kérdése:

A kutyám félős mit tehetek?

Figyelt kérdés
Elvittem a kutyáimat sétálni a parkerdőbe és rájöttem hogy ha nagyon sok ember hangoskodik(kicsit ittas emberek)akkor fél a kutyám,de csak az egyik kutyuskám.ha elmennek mellettünk emberek akkor nem riad meg.A másik kérdésem hogy ugyanez a kutyus a kisebb kutyáktól is fél.Megkergette egy kölyök mopsz,a nagyokkal semmi baja csak ezek szerint a kicsi kutyákkal.igazándiból nem tudom hogy ez probléma e.Nagyon sajnáltam szegényt,ahogy próbált menekülni csak pórázon volt az enyém,a másik meg el volt engedve és nem is nagyon tudott neki parancsolni a gazdija.Jó mondjuk még kicsi volt lehet azért nem hallgatott a gazdijára.

2012. máj. 28. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit csináltál, amikor a mopszos eset történt?

Mit csinálsz általában, amikor megijed valamitől?

2012. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magamhoz hívom,ha nem akar jönni kicsit noszogatom vagy pórázzal magamhoz húzom.igazándiból annál az esetnél 3 kutyával voltam és csak a pórázzal tudtam magamhoz húzni,mert elégé megijedt.
2012. máj. 28. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Jársz-e olyan kutyás társaságba, ahol mindenféle fajtájú/korú/nemű kutyák vannak szabadon? Csak úgy tudod kioldani ezeket a félelmeket, ha mesterségesen teremtessz biztonságos körülmények között ilyen helyzeteket és jó élményeket kapcsol hozzá a kutya.
2012. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is elég nehezen viseli az idegeneket. Ez értendő emberre és kutyára is. Kutyából mondjuk azt is utálja, akit ismer (anyám kutyája). Én nem tudom a viselkedése okát, mert 1,5 évesen került hozzám talált/kidobott kutyaként. Gyanítom, másik kutya mellett nőtt fel és őt nem igazán szerethették, féltékenységből viselkedhet így.
2012. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és a tapaszalatokat
2012. máj. 30. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, a kutya nem "utálja a többi kutyát" hanem domináns, vagy fél tőlük, "féltékeny" pedig soha nem volt és nem is lesz, ugyanis kutya, nem ember.
2012. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez rajtam nem nagyon segít,mert nem a kérdésre válaszoltál.
2012. máj. 31. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!