Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 Hónapos kutyám epilepsziás?

11 Hónapos kutyám epilepsziás?

Figyelt kérdés
2 napja volt az első roham nagyon meg ijedtünk,5 percig tartott voltunk dokinál azt mondta várjuk meg rendszeres lesz e. Ma hajnalba ujabb roham ez 2-3 perces. Kiválthatja a frotn a rohamot? Mind két alkalom előtt nekem is nagyon fájt a fejem.

2012. máj. 28. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nem válthatja ki. és igen, minél hamarabb vizsgáltasd ki a kutyát.
2012. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugy hallottam ha front van lehet rohama... és mostanában van ,és ugy is vetteük észre mikor nekem is fáj a fejem akkor lesz rosszul...
2012. máj. 28. 14:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem most ment el 1,5 éves kutyám epilepsziás volt , eleinte kis rohamai voltak , aztán egyre durvábbak és neki nem hatott a gyógyszer sem :( egyik éjjel nem jött ki a rohambol többet és elment... vid dokihoz sok esetben hat a gyógyszeres kezelés, jobbulást neki és kitartást :) Ki válthatja front de ijedség is , sok oka lehet , mihamarabb kezd le kezeltetni!!
2012. dec. 19. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!