Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van a kutyáknak tejfoga?

Van a kutyáknak tejfoga?

Figyelt kérdés
Lassan fél éves Labrador kutyánknak tegnap este kiesett egy foga. De ahogy nézegettük nem volt gyökere a fogának, nem is nyüszített meg semmi. Ebből következtettünk arra, hogy tejfog, de nem nagyon tudjuk, hogy van-e a kutyáknak ilyen.

2012. máj. 27. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
van nekik.
2012. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van és már rég le kellett volna váltania
2012. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van kutyád és ezt nem tudod?:D ejha..:D Nembaj legalább most már tudod:)
2012. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat :)
2012. máj. 27. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Van nekik, és 4-5 hónapos korukban váltják őket a maradandóra.. Lehet a tiednek is már estek ki régebben is, csak nem vetted észre, mert séta közben vagy az udvaron pottyant ki.

(Egyébként egy darabig én sem tudtam, hogy van tejfoguk, mert eddig mindig udvari kutyáim voltak, és sosem láttam elhullajtott fogakat, csak most szoba blöki van, 7 hónapos, és neki, mikor elkezdett kiesni a foga, akkor nagyon megijedtem, mert sosem láttam még, felhívtam a párom, és ő mondta, hogy nyugodjak meg, nincs semmi gond.. Igazi "aggódó anyuka" vagyok :)) Melyik foga esett ki? Első, hátsó, szemfog? Mert abból lehet következtetni, hogy hol tart a foghullajtásában)

2012. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pontosan ugyanez van nálam is.:D hát, hogy szemfog azt nem tudom. felső fogsor középen.
2012. máj. 27. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
A szemfog az a szélső, ami hosszabb, mint a többi.. ha középen elöl, akkor még jópár ki fog hullani, mert még csak most kezdi :)) Én bolond vagyok, de elraktam az összeset emlékbe, mert mind itthon potyogott ki neki :))
2012. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez késő este történt és sajnos nem tudom hova raktam..szóval az odaveszett. :/ de már rágcsálja a játékát szóval semmi baja.:D
2012. máj. 27. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!