Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy a szuri mellékhatá...

Lehet, hogy a szuri mellékhatása a lábfájás, sántítás vagy valami más lehet a gond?

Figyelt kérdés

Reggel vettem észre, hogy a kutyám sántít a bal lábára. A reggeli sétánál már csak nagyon lassan tudott jönni. Egész nap csak feküdt, most nem rég enni felkelt, de vakkantott szinte minden mozdulatnál. Alaposan átnéztem a lábát, nincs rajta semmi külsősérülés, viszont kissé dagadt és melegebb a másikhoz képest. Ha megnyomom neki, akkor sivalkodik nagyon. Csütörtökön voltunk állatorvosnál,aki valahová a combja és a fara közti részbe injekciót adott neki.Okozhatja-e ez a problémát? Vagy valami más? Tegnap este még semmi baja nem volt.

Köszi a válaszokat!


2012. máj. 13. 20:42
 1/7 A kérdező kommentje:
6 éves francia bulldog
2012. máj. 13. 20:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán,de én visszavinném a kutyust legkésőbb holnap a dokihoz,és ha ő azt mondja, normális ez,akkor ok,de ha azt mondja, nem,akkor kinyomoznám a dolgot.


Amúgy szerintem nem normális, bár az én kutyám is mindig elesett meg gyámoltalan amikor dokitól jövünk és szurit kap.(Olyankor az enyém szabályosan be van szarva, annyira fél!)

2012. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen súlyos reakcióról nemigen hallottam, kis pukli szokott lenni az oltás helyén, de hogy fájjon meg bedagadjon, az nekem új. Szerintem is mutasd meg a dokinak, lehet, hogy csak véletlen egybeesés, hogy épp azelőtt kapott oltást, hogy elkezdett fájni a lába.
2012. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy rosszul lett beadva az oltás, és ha olyan ideget, vagy izmot ér, akkor igen, sajnos okozhatja. picit borogasd neki, de mindenképp vidd vissza. gondolom nem bőr alá adta.
2012. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyáim meg se szokták érezni az oltást, nem félnek a dokitól, az egyik kifejezetten szereti. Kezdem azt hinni, hogy csodakutyáim vannak , vagy csodadokink:D

Viccet félretéve szerintem vidd vissza a dokihoz, mert ez nem normális. Lehet, hogy csak véletlen egybeesés, mert ilyenről még csak nem is hallottam.

2012. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elviszem őt.
2012. máj. 13. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg kérlek, hogy mi volt :)
2012. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!