Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van foxterrierje?...

Kinek van foxterrierje? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyumnak kiskorában volt és nagyon szerette. Mindig pörgött, kis hiperaktív. :D Szóval szerintem imádnivaló kutyusok.
2009. jún. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem régen volt egy foxim.A foxi nagyon hiperaktív, ezért foglalkozni kell vele mert ha nem foglalkozol vele elunja magát és keres magának valami elfoglaltságot.(ami legtöbb esetben a gazdira nézve nem jó mulatság)Nagyon szeretnek ásni.Tehát a nagy virág kedvelők fontolják meg ezt a dolgot.Mindenük a labda,labda.Egyszerűen imádnak labdázni.Ha veszel egy foxit akkor készülj fel a sok évi labdázásra.Általában okosak,de ha elveszítik érdeklődésüket akkor makaccsá válhatnak.Ha sétáltatod akkor csak olyan helyen engedd el ahol nincs macska vagy ilyen kisállat.Mert ha megérzi a szagát akkor rád se hederít.Ezért meg kell tanítani neki a hozzám parancsot.Ez nagyon fontos,mert bármikor elkaphatja a hév.És egy nem megnevelt foxit hiába szólongatsz.Remélem tudtam segíteni.Röviden: aranyos,hiperaktív néha makacs.
2009. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is volt, 7 évig neveltem, de sajnos elütötte az auto 2007-ben, azóta sincs kutyám. Mivel 7 évig szinte minden nap játszottam vele, tudok mondani 1-2 dolgot. Hát igen HIPERAKTIV, amit imád az tényleg a LABDA, sétálni is nagyon szeret. Ha foglalkozol vele, akkor egyszerüen imádni fog téged, és nagyon okos lesz. Sokat kell törödni vele, mert egy nagyon inteligens kis kutyus, ami rossz tulajdonságnak nevezhető, az a végtelen makacsság, de lehet kontroláni, csak határozottan kell fellépni vele. Hát na, az én véleményem: ha van virágod, ha nincs, MEGÉRI venni, mert egyszerüen egy imédnivaló kutya.
2009. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyen fajta kutyám biztos nem lesz :D Nem mintha valami bajom lenne vele, de nem hozzám való. Az utcában van egy foxi, egyszer elszökött és bejött hozzánk az udvarra, elkezdtem vele labdázni és szerintem képtelen elfáradni :D Még a kutyaház alól is kivette, amikor begurult. Az a kutya egy labda-mániákus :D Szegény tacsikeverékem olyan irigy volt, mert ő is szaladt a labda után, de mindig a foxi hozta vissza :) (Márpedig az én kutyám aztán tud futni.) Persze utána megvigasztaltam :) Nem nekem való ez a fajta... nekem túl mozgékony. Az egyik szomszéd mondta is, aki ismeri a foxi gazdáját, hogy alig bír vele, mert állandóan játszani akar :D Csak azt nem értem, hogy akkor miért ilyen kutyát vett. De mindegy, ez nem az én dolgom.

12/L

2010. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez azért van mert egyik legjobb vadászkutya, a legtöbb foxterriernek a vérében van a vadászat...láttam már kivételeket is, de az enyém is vérbeli foxi volt...és az ilyen kutyák nem tudnak vesziteni, nem egy olyan esetet hallottam már, hogy egy foxi nekirontott három hatalmas kutyának, mert a vérében van a versengés. Ennek ellenére a legjobb kutya a világon, és szerintem simán van olyan okos mint egy német juhász rendőrségi nyomozó kutya....csak makacs és akkor tartja be a dolgokat amikor kedve van:P
2011. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!