Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gödöllőn ismertek spánielhez...

Gödöllőn ismertek spánielhez értő kutyakozmetikust?

Figyelt kérdés
Kérem ha tudtok olyan kutyakozmetikust Gödöllőn, aki kimondottan jól érti a spánielek nyírását (nem áll neki rögtön géppel végighúzni a kutyát), tudja hol kell ritkítani, hol lehet ollóval, hol nem.... Nem kiállításra szánom, de látok néha olyan szörnyen megnyírt spánieleket, hogy nem szeretném az én szép kis fél évesemet elszúrná egy hozzá nem értő, viszont már nagyon melege van szegénykémnek, ahol lehet (háta például), onnan jó lenne leszedni neki a bundából, valamint tappancsnál alul, körmöt vágni stb.... Köszi előre is a válaszokat.

2012. máj. 11. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz nekem nem spániel kutyám van, de a Szőlő utcában a Ko-Va-Vet állatorvos mellett van egy patika és a patika után egy Maja Kutyanyiroda nevű kozmetikus. Én ő vele nagyon meg vagyok elégedve, és a barátnőm a pincsijét viszi oda nyírni, szerintem őt gyönyörűen megcsinálja.

Saját tapasztalatom nincs, mert én a pulikeverékem kezelhetetlen szőrét minden nyáron levágatom, de a pincsinek a fazon nagyon jó lett, és szoktam látni az utcáról dolgozni, sokszor látok mindenféle ollót a kezében, én csak ajánlani tudom!! :)


A Csibokba semmiképpen se menj, az a csaj borzalmasan dolgozik... A kutyámat géppel féloldalasra nyírta, és enyhén illuminált állapotban szokott lenni... :S

Van még egy kozmetikus a HS Sportcenternél is, de az nem tudom, hogy milyen.

A GKSK (Gödöllői Kutyasport Központ) is vállal nagyon jó árakon nyírást, egy kutyát láttam ott nyírva, az jól nézett ki, de javában gépes munka volt, de én ezt is merem ajánlani egyébként, mert kedves, szimpatikus a kozmetikusuk! :)


Szóval GKSK, vagy Maja Kutyanyiroda! :)

2012. máj. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jó spániel kozmetikust keresel, akkor alapból azt nézd h ollózik, vagy rögtön előkapja a gumiujjat. Merthogy a spániel trimmelős és nem nyírós....
2012. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a Március 15. utcában is van egy jó kutyakozmetika, Kócos kutyakozmetika a neve , nekünk a bichonjaink vannak, de nagyon jól nyírja őket meg, a Csibok tényleg egy kalap sz.ar oda ne menj!!


nem tudom, hogy trimmeli-e vagy nyírja az ilyen kutyákat..


Orosz Fekete Terrier tenyésztő is (nem tudom,hogy trimmelik vagy nyírják ezt a fajtát) de ha trimmeli őket, akkor biztos tudja ,hogy melyik kutyafajtát kell nyírni vagy trimmelni..

2012. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ucsó vagyok..

elvileg mindegyik kutyakozmetikusnak tudnia kéne ,hogy melyik fajtákat nyírja és melyik trimmelje..

2012. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!