Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care tápokról vélemény?

Brit Care tápokról vélemény?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom van benne burgonya. Az csak nekem furcsa, vagy másnak is? Mopszom van. Úgy tudom nekik nem lehet adni krumplit. De tápban sem? Felejtsem el ezt a tápot?
2012. ápr. 15. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

én Brit Care Salmon-nal etetek (érzékeny gyomrú kutyáknak van)

megvagyok vele elégedve eddig, mert csak 1,5 hete etettem ezzel..

2012. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első vagyok


úgy akartam írni,hogy bár csak 1,5 hete etettek ezzel..

2012. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mopszoknak adhatom azt tudja valaki? Mert állítólag nem lehet nekik adni krumplit. Ez a táp meg tartalmaz. Ez a tápokra is értendő vajon? Ezt nem tudom.
2012. ápr. 15. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok


nyugodtan adhatod,kevés a tápba a krumpli, nem lesz baja :)

2012. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért van benne, krumpli, mert az hipoallergén, még a gabonafélék kiválthatnak különböző fehérjeallergiát. Régebben azt mondták, hogy a krumplit nem emészti meg a kutya, ezért felesleges is neki adni, nyersen tényleg nem kaphat, de hőkezelten (ahogy a tápban is van) egy antiallergén szénhidrát forrás. Egyre több tanulmány szerint nemcsak hogy a kutya megemészti, de a hőkezelt )pl főtt) krumpli sokkal jobb nekik, mint a búza, kukorica, rizs...

Nyugodtan adhatod neki.

2012. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. ápr. 15. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!