Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki fogja bírni a változást?

Ki fogja bírni a változást?

Figyelt kérdés
Egy beagle kutyáról van szó. Befejeztem a tanulmányaimat, lassan remélem munkába állok és félek, hogy a minimum 8 órákat, hogy fogja kibírni egyedül a kutyám lakásban.
2009. jún. 18. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

Én úgy tudom elég nyugodt kutyák, szerintem ki fogja bírni.

Fokozatosan szoktasd hozzá eleinte csak rövidebb időre menj el. És amikor hazaérsz mindig foglalkozz vele sokat.

2009. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Kezd el hozzászoktatni.minden nap egy kicsivel több időt töltsön egyedül.

Mi minden reggel sétálunk egy jó nagyot.minden dolgát elintézi és le is fárassza magát kutyim.Már egész jól viseli(eleinte sírt picit).Haza érkezéskor pedig ismét játék, séta.

2009. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Ki fogja bírni, hiszen nem lesz más választása!

Ám neked kell előre megszervezni, hogy ez a legegyszerűbb legyen számára.

FOKOZATOSSÁG, MINT AZ ELŐZŐ TANÁCSOKBAN ÍRTÁK.

Aztán mielőtt egyedül hagyod, nagy nagy séta, mozgás legyen!

Akkor nagyobbrészt alszik, pihen.

2009. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én havamesem 2 éves, és ő nagyon utál egyedül lenni. Neki tök mind1 hogy hányórát van egyedül ugyanúgy kétségbe esik ha 2 percre hagyom otthon. De ,ost már fejlődik! öt-zíc percet üvölt aztán abbahagyja
2009. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos az is, hogy mindíg gondoskodj valami kis elfoglaltságról neki, amíg egyedül van Gondolok itt rágcsára vagy valami kötélre,amit tudsz rögzíteni ő pedig kedvére rángathatja....stb. Nálunk legjobban az ásványvizes vagy üdítős flakon vált be. Imád vele szaladgálni,dobálja magának hempereg vele és rágcsálja. Azért jó a colás flakon/visszaváltós/mert azt tudja a legkevésbé szétrágni.
2009. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!